SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato według - drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12143 Napisanych postów 30553 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131096
drazkem - pozbądź się awersji do słowa kulturysta!
Masz już sylwetkę kulturysty o jakiej wielu marzyło kilkadziesiąt lat temu (a i teraz też).
Osiągnąłeś wszystko to co chcą osiągnąć crossfitowcy: siłę, sprawność i piękny zdrowy wygląd ciała!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek - i Twoje wypowiedzi bardzo lubię, bo nie wywierasz na mnie presji dzięki.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-05-29 11:11:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kurier dostarczył przesyłkę,wszystko gra jeszcze raz dzięki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 623 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11640
masti
drazekm-nie wiem... ,może tego nie zauważyłes...?, ale juz zrobiłeś kulturystyczna forme.....:)

Dodatkowe, drobne przygotowania,jeszcze mocniej podkreśla na zdjeciach tylko Twoje wieloletnie treningi i wypracowana muskulature...

Po prostu,wg mnie, szkoda nie podkreślić jeszcze, juz osiagnietych efektów-fajne,pamiątkowe zdjecia wyjdą.




Ja też jak najbardziej zgadzam się z mastim. Taka forma zasługuje na zdjęcia lepszej jakości niż odbicie w lustrze z komórki w łazience (przejaskrawiam, ale wiesz, o co chodzi). Btw jakbym była Twoją kobietą, to bym Ci nie dała spokoju, dopóki byś sobie nie zrobił profesjonalnej sesji z profesjonalnym fotografem. (I zazdroszczę jej, że ma faceta z takim ciałem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 688 Wiek 49 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8399
ag88
I zazdroszczę jej, że ma faceta z takim ciałem )


Zazdrość to dość destrukcyjne uczucie :P Szukaj a znajdziesz czego Ci potrzeba...

Extra forma - drazekm. Graty

„Znawca Archaicznych Ćwiczeń”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Dzięki,koledzy dawajcie swoje dane i fotki już nie mogę się doczekać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ag88

Ja też jak najbardziej zgadzam się z mastim. Taka forma zasługuje na zdjęcia lepszej jakości niż odbicie w lustrze z komórki w łazience (przejaskrawiam, ale wiesz, o co chodzi).Btw jakbym była Twoją kobietą, to bym Ci nie dała spokoju, dopóki byś sobie nie zrobił profesjonalnej sesji z profesjonalnym fotografem. (I zazdroszczę jej, że ma faceta z takim ciałem )

Sam jestem wstanie robić sobie sesje zdjęciowe,nie komórką lecz aparatem fotograficznym i na pewno przed lustrem i potem w kompie lepiej wychwycę najlepsze foto niż niejeden fotograf (trochę już tych fotek sobie napstrykałem). Nie potrzebna mi "profesjonalna sesja" nie jestem Krzysztof Ibisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Marek co chcesz Krzysztof I. fajny gość jest, podobno nawet jakimiś gryfikami przerzuca

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
kuba_n
Marek co chcesz Krzysztof I. fajny gość jest, podobno nawet jakimiś gryfikami przerzuca

Kuba mi się jego przemiana podobała ale z czasem pośmiewisko sobie z niego zrobili.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Przepraszam że się wcinam, ale Marek osiągnął sylwetkę godną podziwu. Za to brawo. Mógł by startować gdzieś w wadze do 70 kg i na pewno miejsce było by wysokie, jeszcze raz ,,Szacunek''.

Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

Następny temat

Krata na Lato-według - kuba_n

WHEY premium