SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato według - drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50318

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
A mnie na swiecie nie bylo. Ba, nawet z jaja na jajo nie skakalem jeszcze... Szacunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
To tylko zdjecie-znam Nola osobiście,razem startowaliśmy,stalismy obok siebie i nie ma tego typu dysproporcji.
Zdjecia robione z bliska krótką ogniskową dają takie efekty.

na zdjeciu-od lewej:Stefan Bielecki,ja,Nol,Krzysztof Dziubek

sami oceńcie,czy cos jest nie tak..:)





No tak staliście obok siebie.Ja natomiast bywałem na zawodach wielokrotnie na widowni i lepiej widziałem :).Zawsze wydawało mi sie ,ze Nol ma długi tułów ,szczególnie okolice talii ,co potem juz tak nie było tak widoczne poniewaz w poszerzyło Go w tej okolicy.

Ale ok -kazdy to widzi inaczej.


Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-04-06 07:27:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do fotki to majty wysoko podciągnąl i tak nie widać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
Przygladam sie też pod tym katem zdjeciom drazkam.....

I wg mnie cała teoria za krótkich nóg i niemożności zrobienia brzuszków bez podparcia stóp nie bardzo mnie przekonuje.(co prawda nie widziałem go nigdy na żywo i to rozebranego-może chunga widział?)

Bo ile można mieć za krótkie nogi?o 2 cm,5 cm?,10 cm?20 cm?

Od 1 cm do ok 4-5 cm-to sie nie zuca w ogóle w oczy....5-10 cm co juz wyraznie widać w długości i tak miałoby niewielki wpływ na wykonanie tego ćw z tak silnymi mieśniami brzucha i nóg ,jak ma w/w.
Podobnie z masą nóg-która jest proporcjonalna do wagi ciała

Proponuje ,by ta sprawę definitywnie wyjaśnić-zmierzyć długość nóg-od stawu biodrowego do ziemi-i sprawa bedzie jasna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
wg mnie ta różnica góra/dół u Drazekm jest spowodowana tym, że góra jest naprawdę mega mocna, a niestety nogi słabiutko wyglądają
zresztą sam wspominał o tym że nogi nie są priorytetem

poglądowa zdjęcie do pomiarów
pomiar A - do górnej części biodra z boku (u mnie jest to praktycznie wysokość pępka)
pomiar B - robimy pod jajkami (trzeba je do góry trochę podciągnąć), trzeba się pilnować żeby zrobić w miarę dokładnie

pomiar B można zrobić w miarę dokładnie, pomiar A jest trochę umowny

u mnie wygląda to tak
wzrost = 177cm
A = 82cm
B = 107cm

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
ten wymiar B to pewnie do kości biodrowej?
Zmierz u siebie od stawu biodrowego do ziemi.dla pewności warto troche udem poruszać,by dokładniej znaleść środek tego stawu




strzałki niebieskie-punkt pomiaru




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-04-06 09:11:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
u mnie wychodzi w okolicach 97cm / 177 wzrostu (ale dość ciężko jednoznacznie wyłapać ten punkt)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10080 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728905
połóz całą dłoń na boku biodra i odwiedz całą noge w bok-wtedy dość dokładnie idzie zlokalizowac oś obrotu.
Podany wymiar-złe ten punkt ustaliłeś albo masz nogi po samą szyje-jak super modelka..:)
U mnie 184cm jest na wysokości93 cm(myslę ,że dokładność ok 2-3 cm)
zielone linie-to wyczuwamy palcami...




Zmieniony przez - masti w dniu 2013-04-06 10:27:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Może zejdźcie ze mnie i z moich proporcji to co piszecie już dawno sprawdziłem i tak długość nóg wg opcji A =74cm wzrost 170 czyli tułów 96cm i koniec w temacie moich proporcji bo mi duszno :)

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-04-06 14:58:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

Następny temat

Krata na Lato-według - kuba_n

WHEY premium