SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Krata na Lato według - drazekm

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, ale jaki start miałeś. Zobacz na necie ile waży pół kg tłuszczu. Zdziwisz się... A różnica (dla mnie laika) jest kolosalna. Szczególnie na zbiorowej prezentacji. Bardzo suchy się robisz. Elegancko. Zresztą te zdjęcia co dałeś bez głowy - pokaż je gdziekolwiek w necie i napisz np Michał lat 19. Wszyscy to łykną!!! . Oby tak dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Fajnie jest jak na siłce nie dowierzają że tak można wyciąć brzuch bez wspomagania nijak nie da rady gości przekonać :),w sumie nie zależy mi na tym najważniejsze że sam wiem że to przez codzienne treningi i tyranie brzucha od końca listopada 3x w tygodniu.
Tak jak piszesz start w konkursie miałem w miarę dobry bo ja do tego konkursu przygotowywałem się od dawna.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2013-04-29 19:46:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Skoro Kuba lubi porównania i Muzzy takie wstawił to też się zdecyduję,chociaż nie o to w prezentacji tych zdjęć chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
chłopaki, przecież to jest konkurs krata na lato, a nie krata na weekend majowy

......

jest bardzo dobrze

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A mi takie porównanie ze swoimi fotkami nie podoba się,gdyż ciężko jest mi zrobić pozę aby wyglądać lepiej niż poprzednio i tak na fotce przodem nie napiąłem klatki i najszerszych przez co wizualnie jestem równy lub szerszy w pasie,dalej przez ogolenie torsu też mam wrażenie że to słabiej wygląda.Zdjęcie tyłem plecy mniej spiąłem,jedyne co zadowolony jestem z ostatniej fotki prezentującej brzuch tu widzę porównując lepszą wyrazistość niż wcześniej,ale już nie będę teraz poprawiał niech te zostaną w końcu za miesiąc kolejna odsłona więc może będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
e tam, właśnie dopiero na fotach i porównaniu ich można ocenić co poszło do przodu a co nie, fakt że żeby zrobić dobre porównanie należy te foty zrobić w porównywalnym świetle, miejscu, oraz w takim samym ustawieniu i napięciu mięśniowym, co jest wręcz niewykonalne na amatorskim poziomie
ja jak patrze w lustro to raz widzę że jest dobrze drugim razem że jest fatalnie

u Ciebie napewno na +
lepsza separacja na czworogłowym
brzuch też dużo lepiej odtłuszczony
no i zgoliłeś dywan

przy czym u Ciebie nie ma już za wiele do wycinki

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Widzę że oprócz mnie i Muzzy wszyscy czekają ze zdjęciami na ostatni moment chyba w nadziei że przez te kilka dni się poprawią ? :),koledzy ja i tak nie będę oceniał poprawy podłóg tego co było tylko aktualny wygląd w stosunku do innych z naciskiem na m.brzucha i myślę że na tym to powinno polegać przecież to konkurs "krata na lato".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Ja przykladowo nie wrzucam bo nie mam chwilowo aparatu i cykne w sobote na spokojnie. Bede ocenial cala sylwetke z naciskiem na barki i nogi przede wszystkim. Oraz progres rzecz jasna, to najwazniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko spoko drazekm. Ładuje bateryjki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Kapitan Wodka
Ja przykladowo nie wrzucam bo nie mam chwilowo aparatu i cykne w sobote na spokojnie. Bede ocenial cala sylwetke z naciskiem na barki i nogi przede wszystkim. Oraz progres rzecz jasna, to najwazniejsze.

Wiesz jest dużo opcji oceny,gdybym przewidział Twoją nie wyrzuciłbym fotek gdzie te mięśnie miałem bardziej uwidocznione i napięte :),no ale skoro "wolnoć Tomku" to można też oceniać wg.kogo bardziej lub mniej lubię :) ale czy to będzie zgodne z kryterium konkursu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Analiza składu ciała - gdzie oraz za ile ?

Następny temat

Krata na Lato-według - kuba_n

WHEY premium