SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS "Przemiana Sylwetki" pod patronatem TREC NURTITION

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 60317

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
W dniu ładowania ww przy odwodnieniu rozkład jest obojętny tylko żeby się zmieścić w swoich kaloriach, czy przyjąc np rozkład z cylku 30/40/30?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
rozklad obojetny, do tego ja jadlas dodajesz po prostu ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35096
Ja jeszcze mam pytanie, co do diety: możemy teraz mleczko kokosowe, czy odpada? Mam ochotę na łososia w takim właśnie mleczku.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Agnese mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35096
Nie mogę znaleść żadnego domowego odpowiednika tych ćwiczeń:
1a. suwnica nogi niżej 6x12 30s
oraz
3b. prostowanie ramion na drążku górnym 6x15 30s

Mam listę zamienników skopiowaną https://www.sfd.pl/Na_czym_ćwiczyć,_jaki_sprzęt_wybrać_-t892853.html, ale tam tego nie ma.

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Agnese ja zamieniłam suwnicę na syzyfki ,a prostowanie na odwrotne pompki ,ale nie mam pewności czy dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
Oveja w konkursie nr 2 miała też przerobiony tren na domowe warunki

If you change nothing ... nothing will change!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 698 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38005
Mika dzięki idem pczeć

Zmieniony przez - Manzanares w dniu 2013-06-19 18:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35096
Mika dzięki...znalazłam w dzienniku Oveji zamiast suwnicy przysiad plie i zamiast prostowania ramion na drążku górnym triceps dip i chyba to zrobię. No to zabieram się za trening

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35096
Kurcze....automatycznie zalałam serca indycze mlekiem, żeby się wymoczyły przed ugotowaniem. Mam nadzieję, że jak je opłukam rano z tego mleka to mogę spokojnie gotować i jeść, chyba, że te ww się jakoś wchłaniają. Jeśli nie mogę to pisać i wtedy zmienię miskę...

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening + dieta do poprawy [początkująca]

Następny temat

[FIT]Palmer - REstart

forma lato