SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JaBi - Dziennik Treningowy - Suplementacja, Odżywianie, Trening

temat działu:

Trec

Ilość wyświetleń tematu: 166801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ano to luz, ja już myślałem że babskiego focha strzeliłeś czy co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie korci Cie może po obejrzeniu gali swoich sił na sali Muay Thai spróbować?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
CM3-bardzo fajnie.Do tego atakuję czasami organizm S.A.W. Kreatynke to mi polecił fizjoterapeuta.Fajnie się mi sprawdza na biegach w terenie,długich i ciężkich podbiegach.Po treningu Isolate 100 WHEY PROTEIN,CM3.Casein 100 Przed spaniem.Budować muszę mięcho.Nowy Rok za pasem i posypały się propozycje walk stąd pełna mobilizacja,jak sam widziałeś żartów nie ma,wygrane i przegrane potrfią boleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
raKhu1 -Nie no gdzie focha hehe Sebek po prostu dużo roboty, brak czasu, i teraz trochę się działo,
Co do wal ehhe tam chłopaki są tacy jacyś giętcy, poza tym nie mógłbym więcej masy rozbudowywać - może kiedyś na razie nie.

Mario - Jeszce napakowany będziesz heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Jak minimum 90 minut biegu dziennie w moich terenach to raczej byćie "wielkim" nie grozi :).Najwyżej będę "pocięty" mocno :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Szkolenie – ” Kształtowanie Masy Mięśniowej „

Cześć,

W Niedziele wieczorem wróciliśmy z Spały w której odbyło się jedno z całego cyklu szkoleń Muscle IQ.
Tematem szkolenia było „ Kształtowania masy mięśniowej ” .

Zaczynając od początku w Piątek 11.11.2011 wyjechaliśmy ze Szczecina Przemek ( Olympia-S ) znajomy instruktor z siłowni Artur oraz ja w stronę Spały.
Dokładnie jechaliśmy do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale czyli w skrócie COS.



Dojechaliśmy do hotelu rano, przespaliśmy się z 3-4 godziny i poszliśmy na zajęcia :



Jeśli chodzi o ilość osób uczestniczących w szkoleniu to razem z nami były 63 osoby czyli bardzo dużo.

Razem z Papajem :



Tutaj Przemek bardzo pilnie się uczy



A później na trening :





Generalnie plan zajęć wyglądał tak :


Sobota 12.11.2011

9 – 10 – sprawy porządkowe, konsultacje indywidualne,
10.00 – 11.00 – Mięśnie – biomechanika, funkcjonalność
11.00- 12.00 – Metodyka kształtowania masy mięśniowej
12.15 – 13.45 – Trening pokazowy cz. 1
15.15 – 17.00– Trening pokazowy cz. 2
17.15 – 18.30 – Anaboliczne możliwości; środowisko hormonalne, suplementacja
19.30 – 21.00 Zasady i antyzasady układania treningów (analiza zdjęć i treningów) – cz. 1
21 – 22 – Zasady układania planów żywieniowych, glikemia, cukrzyca. (powtórzenie na życzenie kursantów)

Niedziela 13.11.2011


9.00 – 11.00 – Trening cz. 3
11.30- 13.00 – wykłady
- Suplementacja: Kreatyna
- Żywienie: Wołowina
13.00 – 14.00 – uroczyste wręczenie certyfikatów

Jeśli chodzi o szkolenie było zorganizowane dobrze i przede wszystkim z humorem, duży zakres wiedzy gdzie o taką wiedzę teoretyczna i praktyczną ciężko – wiedzę którą stosują sportowcy i wygrywają.

Sami dowiedzieliśmy się bardzo dużo o kreatynie oraz mięsach – nawet o ich prawidłowym przyrządzaniu, również kształtowanie masy mięśniowej zostało nam fajnie przedstawione.

Ja sam jestem bardzo zadowolony i prawdopodobnie wezmę udział w kolejnym szkoleniu aby poszerzyć swoją wiedzę.

Także możliwość i przyjemność poznania super ludzi, a raczej wariatów fascynujących się sportami sylwetkami była na bardzo przyjemnym przeżyciem – To super, że mogłem poznać takich ludzi, trenerów, instruktorów z całej Polski.

Wykładowcami szkolenia byli :
Leszek Michalski
Katarzyna Matella
Radosław Kożuszek

Po całym szkleniu gdzie dostaliśmy w kość przyszedł moment na wręczenie certyfikatów ukończenia szkolenia :






Po rozdaniu certyfikatów zrobiliśmy sobie w zdjęcia czyli ja i moi starsi bracia ehhe



I na koniec pamiątkowe zdjęcie naszej całej ekipy razem z Leszkiem Michalskim :



Pozdrawiam, hej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 9424 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52877
fajne fotki

"Trening,dieta,suplementacja,farmakologia-mój żywioł "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Jabi mam pytanko, gdzie mógłbym kupić takie dresy z Treca jak masz na sobie. Bo szukam jakiś fajnych dresów a te wydają mi się być interesujące. Z Góry dzięki, pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 910 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25626
Takie dresy chyba nosi cały Trec Team tylko!!! W sprzedaży takich nie ma może kiedyś będą było by git.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawartość białka w TREC CREATINE 100%

Następny temat

bcaa gforce a l-karnityna

WHEY premium