SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermitten fasting - co zrobić, żeby post przynosił efekty?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
Chciałbym przejść na IF zamierzam nie jeść w dni nietreningowe, a w treningowe duże posiłki po treningu, chce sprostować parę spraw

1.Mam trening rano bieganie, dzień wcześniej nic nie jem, mam rozumieć że przed treningiem nic nie jem i nie biore bcaa i żadnych przedtreningówek(alanina,arginina) ?
2.W drugiej części dnia mam siłownie między bieganiem a siłownią jeść posiłek ? Przed siłownią jeść posiłek ?
3.Podczas postu brać witaminy itp ?

Cel utrzymanie wagi, zrzucenie zbędnego fatu, siła, wytrzymałość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!

Poczytałem, poprzeglądałem, ale taki tryb żywienia jak IF jest dla mnie czymś totalnie nowym, dlatego mam kilka pytań (zadaje je tutaj, bo lepiej nabić jeden idiotyczny post niż zaśmiecać tematami).

Wzrost: 176
Waga: 80 kilo
Cel: poprawa sylwetki


Trenuje z racji wakacji i ograniczonych funduszy w domu, a ciężaru starcza mi tylko na kompleksy sztangowe, które wykonuje 3x w tygodniu. Do tego w poniedziałki i środy wylewam z siebie pot na bjj. W domu mogę trenować o każdej godzinie, mate mam od 19 do 21 mniej więcej. Nastawiam się na 16/8 chociaż jeśli z racji godzin treningów ustawić to inaczej, to nie widze problemu - przeżyje.
Zastanawiam się też jak z rozkładem makroskładników. Wiem, że właściwie nie zadałem konkretnego pytania, ale myślę, że bardziej doświadczeni wywnioskują czego nie wiem i w czym mi pomóc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Może się sprawdzić, ale musisz dobrze sobie dopasować okno żywienia względem treningów lub odwrotnie Nie ma konkretnej zasady co do rozkładu składników odżywczych. Zobacz jak to wygląda w innych tematach i zastanów się jak Tobie by najlepiej odowiadało.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 22 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12761
1.Warto jest stosować bardzo krótkie okna na IF np: godzinne - 2 godzinne?
2.Czy jest możliwe wystąpienie hipoglikemi na IF?
3.Warto stosować BCAA na if?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
1.max to raczej 4h
2.nie wiem
3.nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10073
Zeby nie zakladac nowego tematu zapytam tutaj... jak to jest z zuciem gumy bez cukru w czasie postu? Mozna czy nie mozna? Mi sie wydaje, ze mozna, ale chcialbym, zeby ktos to potwierdzil.

Magga Camarra !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Zuj, ale nie po 10 dziennie bo Cie sraka dopadnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Ja jak miałem sesję to żułem i po 20 gum dziennie i nie czułem żadnego efektu.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 4464 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84798
Napisalem to jako przestroge, nie kazdemu musi sie trafic. Czesc slodzikow ma wlasciwosci przeczyszczajace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
aktualnie robię masę na IF!
16h jedzenia, 8h postu. Taki regresywny IF! polecam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intermitten fasting czyli przerywany post – z czym to się je?

Następny temat

Intermittent fasting: korzyści i kontrowersje

WHEY premium