SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermitten fasting - co zrobić, żeby post przynosił efekty?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrodlem wegli sa u mnie wlasnie ziemniaki i jedynie one sa znosne wiec nie jest tez tak ze obcinam wegle do zera poprostu wiekszych ilosci nie lubie tylko wlasnie nie wiem czy to ma sens w if
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Przetestuj na sobie. Być może będzie dobrze, skoro tak Ci odpowiada.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Czy są jakieś wskazania jeśli chodzi o przyjmowanie boosterów testosteronu na if? Czy można podczas postu? Kiedy najlepiej- rano, przed/po treningu, na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Raczej nie ma żadnych. Obojętnie kiedy. Może być przed snem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 144
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Tak sie dzisiaj zastanawiam. Bo żelatyna to mieszanina bialek i peptydow. A jak wiadomo, wiekszosc kapsulek ejst zrobiona wlasnie z żelatyny. Bialka moga powodowac wyrzut insuliny ktory moze przerwac post. Tylko czy taka ilosc (4 kapsy w ciagu postu) przerwa go? Do tego jeszcze dochodza jakeis tam sladowe ilosci roznych substancji (nie wiem czy to wegle, bialka czy cos) przeciwzbrylajacych, stabilizujacych. Maja one jakis wplyw czy nie? Rozkminial to ktos kiedys?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Nie popadajmy w paranoje... bo zaraz wyjdzie że mycie zębów przerywa post
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 310 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Na poprzedniej stronie znajduje się wyjaśnienie, dlaczego pytania w stylu: "czy łykanie żelatynowych kapsułek przerwa post?" po prostu są niewłaściwe.

Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2013-08-13 13:54:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5563
Nie wiem, czy to odpowiedni topic na tego typu pytanie, ale zaryzykuję.
Przeczytałem dziś na potreningu.pl art m.in. o kortyzolu i trochę się przestraszyłem czy on mnie nie dotyka. Jestem już na IF szósty tydzień. Okno żywieniowe trwa u mnie 4 godziny (19.00-23.00, trening siłowy 4 razy na tydzień: 17.00-18.00). Błąd popełniłem już chyba na początku bo za szybko zszedłem z kaloriami. (moje "0" to 3300, a obecnie przyjmuję 2300, na podwyższenie kcal już za późno, więc jadę na tym). Dodatkowo rano po przebudzeniu biegam aero (niska intensywność). Zaczynałem od 20 min i co tydzień zwiększałem (obecnie 40 min w DT rano, czyli 4x w tyg. + rowerek w DNT). Czy biegając tak rano nie pojawia się u mnie problem kortyzolu?
Póki co fat leci, brzuch się powoli odsłania, ale trochę zmącił moje samopoczucie ten poranny art, w kontekście utraty mięśni.

Byłbym wdzięczny za podpowiedź.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intermitten fasting czyli przerywany post – z czym to się je?

Następny temat

Intermittent fasting: korzyści i kontrowersje

WHEY premium