SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Intermitten fasting - co zrobić, żeby post przynosił efekty?

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Z tym nie najadaniem się to troche przesadziłeś. Testowałem okno 4h, aktualnie mam 8-10h i nie mam problemów z najedzeniem się, nigdy nie miałem.

Nie wiem na jakiej zasadzie tak twierdzisz.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Może chodzi o rozepchanie żołądka? Oczywiście to zalezy od tego co kto je- ja np na redu mam objętościowo ogromne ilości żarcia, żeby się zapchać- za to inni spokojnie sobie radzą z produktami stosunkowo gęstymi kalorycznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
znalazłem już rozwiązanie ,chętnie poznam wasze opinie więc : Rozbiłęm makro na 2 okna ładowania ,jem śniadanie ok 7 rano i tam ok 30 % kcal dziennego ,i 70 % po treningu jem .mi odpowiada i jestem zadowolony a wy jak myślicie

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
NIe stosowałem (więc ciężko mi powiedzieć), badań teżnie czytałem odnośnie 2ch okien ładowania, jednak planuje tak robić w okresie redukcji i osobiście uważam, że ma to sens.

PS. Ty się bawisz w redukcję ?

Zmieniony przez - WaCki w dniu 2015-01-14 17:46:12

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 4463 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78211
i o której masz trening?

Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie - znajdziesz powód.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
ja tak ,obecnie chce wypalić resztę z brzuszka

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1767
Witam jestem teraz na diecie IF okno 13-19,trening około 11.Gdzieś wyczytałem że pierwszy posiłek po poście powinien zawierać najwięcej kalorii,a szczególnie węgli bo nawet 50% zapotrzebowania na dzień.Czy to prawda? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Nie jest to koniecznością, aczkolwiek ma swoje uzasadnienie

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6281 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Zgadza się. Nie musi on być aż taki ogromny, jeżeli nie dasz rady. Jednak na pewno warto żeby było w nim trochę więcej węglowodanów niż w innych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1767
I git.Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Intermitten fasting czyli przerywany post – z czym to się je?

Następny temat

Intermittent fasting: korzyści i kontrowersje

WHEY premium