SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik - ruski czołg - Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie...

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Gwid
kwestia wchłaniania skóry to też bardzo indywidualna sprawa - skąd wiesz ze nie masz elastycznej skóry?


nie wiem czy mam czy nie mam ale wydaje mi się, że jeśli się nie będę spieszył to wchłonie się więcej.

kuba_n
i tak zostaniesz z fałdą skóry, no chyba że redu będziesz robił z 5 lat
ale pamiętaj że im dalej z redukcją to będzie to szło coraz ciężej i ciężej
nie będzie to szło w formie liniowej cały czas 1kg/tydzień


wiem, że będzie coraz ciężej i tak jak pisałem, jeśli zejdzie mi w dłuższej perspektywie do 0.5kg tygodniowo to zacznę zmieniać, szukać, kombinować

A tak z drugiej strony. Co byś mi radził gdybym nie był zadowolony. Jest wg Ciebie coś co powinienem zmienić?


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2015-11-03 12:18:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
policz zapotrzebowanie tygodniowe, uwzględniając całą swoją aktywność fizyczną (siłka, siatkówka itp)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
co do skóry to kabo i magor są ekspertami. ja powiem tak że nawet po 2 latach mi na brzuchu nadal się nie wchłonęła i jak miałem te 12-13% BF to była luźna tak więc życzę powodzenia ale wiem że będzie ciężko w tym temacie bo 130 cm w pasie to musi coś niestety po tym pozostać.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
kuba_n
policz zapotrzebowanie tygodniowe, uwzględniając całą swoją aktywność fizyczną (siłka, siatkówka itp)



Policzyć wg którego wzoru? W tych wzorach które ja widziałem są zmienne(masa beztłuszczowa, typ budowy ciała, aktywność ogólna) wybierane tak naprawdę "na oko" więc wynik jest też mocno umowny. I to raczej wyniki tych wyliczeń powinno się korygować praktyką niż praktykę wzorami.
Znasz jakiś wzór bez tych zmiennych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
policz wg tego schematu i podaj wartości jakie wychodzą
tylko podaj na każdy dzień oddzielnie jak i średnią na tydzień

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html


Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2015-11-03 13:06:11

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Właśnie o tym wzorze mówiłem. Zobacz ile tam jest zmiennych szacowanych na oko(BF, intensywność treningu, typ sylwetki) i w zależności jak oszacujesz tak wyjdzie.
Ale na początku oczywiście liczyłem wg tego i wychodziło trochę ponad 3500kcal. To przy zjadanych 2800kcal daje 700 dziennego i prawie 5000 tygodniowego deficytu.
Szacując, że żeby schudnąć 1kg z tłuszczu musisz mieć deficyt 7000kcal to daje mi właśnie trochę ponad 0.7kg, czyli to co planowałem.


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2015-11-03 13:54:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
czyli teoria mówi że możesz przyciąć kcal, bo organizm będzie mógł pozyskać brakującą energię z tłuszczu
jak to jest w praktyce - musiałbyś sprawdzić

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
a co do wzoru na wyliczenia to też bazowałem na tym i pod ten wzór robiłem redu

(nawet zaszyłem to sobie do programu który liczy mi dzienne zapotrzebowanie)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
I jak czuję podobnie, że mógłbym uciąć jeszcze, szczególnie że nie zawsze ale są dni kiedy te jem wieczorem na siłę. Ale ponieważ mi się nie spieszy to utnę dopiero wtedy gdy będę miał zastój czyli w ciągu miesiąca zejdzie mi mniej niż 2,5kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Kuba a jaki deficyt trzymałeś na redukcji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

Następny temat

Konkurs wrześniowy As w Rękawie wg fansa

WHEY premium