SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik - ruski czołg - Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie...

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71684

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
MaGor

Czołgu - nie czujesz biegania, to nie biegaj. Nic nie musisz, a możesz coraz więcej.


Kiedyś biegania, mimo dobrej kondycji, nie czułem zupełnie i nie lubiłem. A jeśli już biegałem to z muzyką na uszach. Teraz, aż sam jestem zdziwiony jak przyjemnie po całym dniu przy komputerze, radio, skypie i komputerze jest wyjść "pobiegać". Jeśli kolana pozwolą to będę chciał to robić, pewnie nie jakieś długie dystanse ale właśnie 30-40 minut z 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9


ta, jasne, zacznie ćwiczyć trójbój to niby sama forma się zrobi?
Ty ćwiczysz tylko podstawowe boje i nie przypominasz tych kolesi z obrazków co wkleiłeś? To jak to jest ?

Jakbym był Ajazym, to bym napisał, że Ty cwiczysz kulturystycznie i też tak nie wyglądasz Ale nie jestem, to nie napiszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie zaczynaj, bo póki co to nei napiszę tego czego pewnie się domyślasz co bym mógł napisać

czołgu - sorry za spam, ale jak widzisz ja jedyny rozumiem, że bycie mniejszym objętościowo to nie znaczy gorszym
dajesz dalej do celu


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-12-16 19:19:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wal śmiało, oprócz pana Janka i Wasonia, to chyba nie ten dział, żeby się porównywać do "panów z obrazka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
kabo9

czołgu - sorry za spam, ale jak widzisz ja jedyny rozumiem, że bycie mniejszym objętościowo to nie znaczy gorszym
dajesz dalej do celu


Spamujcie do woli

Przynajmniej jeden mnie rozumie. Lubię się wyżyć na siłowni ale nigdy mi się nie podobały sylwetki dzisiejszych kulturystów. Z całym szacunkiem do pracy jaki wkładają to ich wygląd jest dla mnie karykaturalny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ruski czołg
kabo9

jak widzisz ja jedyny rozumiem, że bycie mniejszym objętościowo to nie znaczy gorszym


Przynajmniej jeden mnie rozumie. Lubię się wyżyć na siłowni ale nigdy mi się nie podobały sylwetki dzisiejszych kulturystów. Z całym szacunkiem do pracy jaki wkładają to ich wygląd jest dla mnie karykaturalny.


To całkiem jak Kabo, pełne zrozumienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@ruski czołgu-Kiedyś biegania, mimo dobrej kondycji, nie czułem zupełnie i nie lubiłem. A jeśli już biegałem to z muzyką na uszach. Teraz, aż sam jestem zdziwiony jak przyjemnie po całym dniu przy komputerze, radio, skypie i komputerze jest wyjść "pobiegać". Jeśli kolana pozwolą to będę chciał to robić, pewnie nie jakieś długie dystanse ale właśnie 30-40 minut z 3 razy w tygodniu.


Wszystko zależy od nastawienia i jak potraktujesz bieganie. Jeśli jako uzupełnienie treningu na siłowni to najlepsze jest podejście regeneracyjno -przyjemnościowe. Czyli wychodzisz w teren najlepiej zadrzewiony,zielony i ładny dla oka włączasz krokomierz i tak z 10.000 kroków marszobiegiem a czy będzie więcej marszu czy biegu to w zależności od samopoczucia.Po jakiś czasie marszobieg zamieni się w bieg. Po 5000 krokach krótka przerwa na pompki,podskoki,pajacyki itp zabawy i z powrotem drugie 5000 kroków lekkie rozciąganie i do domu.Jak poczujesz że jest przyjemnie to będziesz ciągnął do tego typu aktywności. Najgorsze jak widzę że facet ani nie jest wybiegany do tego ciężki i biegnie na siłę ulicą po 5-10 km. Co z tego że po jakimś czasie kondycja wzrośnie i będzie biegał maratony a i tak w psychice zostanie że to nie przyjemne . To wersja dla masochistów którzy lubią lać swoje dupy i przekraczać jakieś wydumane granice.Granice swoich możliwości przekracza się gdy walczysz o przetrwanie- wojna,samotna wędrówka w górach,ekstremalny alpinizm ,walka z żywiołem , ciężka praca fizyczna pod przymusem,głód,chłód. A wtedy wychodzi kto jest kim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 555 Napisanych postów 6412 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 57352
orzegów
co z tego że po jakimś czasie kondycja wzrośnie i będzie biegał maratony


Ano to z tego, że taka osoba (czy kobieta czy mężczyzna) może do siebie powiedzieć że zrobiła to o czym kiedyś nawet nie marzyła, albo bała się marzyć, to co wydawało się być nierealne. Dla jednych to funta kłaków nie warte, dla innych sprawdzian siły charakteru (bez względu na cenę). Nie każdy ma tą wątpliwą przyjemność i szansę w życiu do prawdziwej walki o przetrwanie. Rozumie, że szacunek należy się tylko ekstremistom i każdy zwykły zjadacz chleba może sobie odpuścić.

PB:
IM 140.6 Poznań 25.06.2017, 12:48:33 / IM 70.3 Gdynia 07.08.2016, 5h:23min:57s / JBL Triathlon Sieraków 28.05.2016 1/4 IM, 2h:33min:54s / Otyliada 12/13.03.2016 15km, 6h:28min / III PKO Maraton Rzeszowski 04.10.2015, 03h:55min:51s / Półmaraton Rzeszowski 06.04.2014, 1h:53min:03s / Trening 08.06.2017, 10km 47min:43s / Łańcucka Piątka 5km 11.06.2016, 22min:45s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
@Kabo - diamenty są małe, a jakie cenne!

Czołg nas podjechał z zasadzki.
Pierwsze posty: cześć jestem Czołg. Jestem gruby i trochę ćwiczę żeby to zmienić.
Druga faza: Czołg wkleja rozpiski treningów. Tłuszcza krzyczy: "Dawaj filmy!" A On się droczy, że wstyd...
Faza trzecia: Czołg publikuje filmy. A na filmach szczupły, sprawny facet giba wielkimi ciężarami i jakoś mu to nie sprawia wielkiej trudności...
Faza czwarta:... Czym nas zaatakujesz?

Zgadzam się z Orzegowem co do niezasłużenie uprzywilejowanej roli biegania w treningach. A przychodzi mi to tym łatwiej im trudniej mi zaakceptować fakt, że niedługo trzeba będzie pobiegać. Trochę.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Też rozmyślam o jakiejś formie tego, tfu, cardio... chyba kompleksy sztangowe zacznę robić :P :D Bo kortyzol to mi piwo dostarcza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

Następny temat

Konkurs wrześniowy As w Rękawie wg fansa

WHEY premium