SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik - ruski czołg - Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie...

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30527 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130869
Hantli (dwóch) czy hantli (jednej oburącz)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
jedne oburącz. 25 w pierwszej serii i 27,5 w drugiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
19-02-2017, dzień 6, niedziela

Trening
40 min marszu

Dieta


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3051
Ruski, jestem pod wrażeniem, mój trening w porównaniu do Twojego wygląda jak zabawa w piaskownicy:P Ja przez ostatnie 2-3 tygodnie się przygotowywałem do treningów, pierwsze wizyty na siłce, dużo ruchu i teraz czas wziąć się za trening i miskę na poważnie. Ty piszesz o francuzie 27,5kg oburącz, ja próbowałem 3x15x8kg i było ciężko:D Ale formę trzeba budować. Mam do Ciebie kilka pytań odnośnie treningu, ale to na PW. Ruski - JEDZIEEEEEMYYY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
20-02-2017, dzień 7, poniedziałek
Pojedzone, potrenowane - dzień zaliczony. Tydzień już za mną, zakwasy minęły, samopoczucie mocno na plus. brak zadyszki przy zawiązywaniu butów bo brzuch nie tyle odchudzony co po prostu nie wypchany od środka jak balon

Trening



Dieta








Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2017-02-20 22:54:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Linomag
Ruski, jestem pod wrażeniem, mój trening w porównaniu do Twojego wygląda jak zabawa w piaskownicy:P Ja przez ostatnie 2-3 tygodnie się przygotowywałem do treningów, pierwsze wizyty na siłce, dużo ruchu i teraz czas wziąć się za trening i miskę na poważnie. Ty piszesz o francuzie 27,5kg oburącz, ja próbowałem 3x15x8kg i było ciężko:D Ale formę trzeba budować. Mam do Ciebie kilka pytań odnośnie treningu, ale to na PW. Ruski - JEDZIEEEEEMYYY!


Powodzenia - razem na pewno będzie łatwiej i raźniej. Mam nadzieję że będziesz pierwszym który mnie kopnie w dupę jak będę odpuszczał.

A co do francuza to akurat do niego zbytniej wagi nie przykładaj bo to jest tylko dodatek do właściwego treningu. Jak mam ochotę to robię a jak nie to nie będę robił. Skup się na wielostawowych ćwiczeniach i zobaczysz, że siła we wszystkich ćwiczeniach pójdzie w górę.

Do tego niemonotonna dieta i naprawdę fajnie to idzie. Jedyne co jest na minus to, że musisz srednio 2h dziennie liczyć na dietę i trening. Zawsze to szybciej jest zamówić kebaba niż samemu pichcić no i trenować. Dlatego ja staram się robić zapasy na bardziej zaprocowane dni. Przykładowo, w sobotę miałem 4h to zakisiłem 10l kapusty to już surówki będzie na 2 miesiące. do tego 10kg bigosu z baraniną nagotowalem z czego ponad połowa w porcjach do zamrożenia. BTW bigosu sobie policzyłem i bedzie jak znalazł na czarną godzinę, kiedy nie będzie czasu na gotowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
.


Zmieniony przez - ruski czołg w dniu 2017-02-21 00:26:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3051
ruski czołg
Mam nadzieję że będziesz pierwszym który mnie kopnie w dupę jak będę odpuszczał.


Ruski, nie zmieniaj zasad:D To, że zmieniłeś dziennik nie oznacza, że wymiar kary ma być mniejszy:) Pamiętam jeszcze sławetny tytuł "Lejcie w mordę jak odpuszczę" czy jakoś tak:) Więc owszem, będę pierwszym co będzie "za dobre wynagradzał, a za złe karał" :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
to już prehistoria, nawet nie pamiętam czemu wtedy przerwałem. I wtedy niestety nie znalazł się żaden chętny żeby mnie do pionu postawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
21-02-2017, dzień 8, wtorek
Wczoraj zakwasów już nie było, dzisiaj znowu są na plecach po MC. A po za tym dzień bez historii. Praca, praca, praca, jedzenie, marsz, spać.

Trening
40 minut marszu


Dieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs modułowy 2015 - "As w Rękawie"

Następny temat

Konkurs wrześniowy As w Rękawie wg fansa

WHEY premium