SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

taka sobie masówka ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
A co mi szkodzi, hehe ;).
Dzień 1: PLECY (motyle, prostowniki, czworoboczny) i tył barków [LEPIEJ MI W TaKIEJ KOMBINACJI WCHODZI< NIŻ Z PRZODEM O BOKIEM BARÓW)
Podciąganie na drążku szeroki uchwyt 4serie
Wiosłowanie pół-sztangą 4 serie progres 12/10/8/6
Przyciąganie linki z wyciągu dolnego 4s progres 12/10/8/6
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia (tyl barów) 4s 14/12/10/8
Wznosy barków ze sztangielkami szrugsy 14/12/10/8
Martwy ciąg 4s 12/10/8/5
+łydki (suwnica)4s po 20
+brzuch jakaś seria łączona, albo potrójna (tri set?). 4s

Dzień 2: klata triceps
klata;
wyciskanie sztangi na głową w górę 4s 10/8/6/4 (wcześniej były hantle)
wyciskanie sztangi głową w dół 12/10/8/6
rozpiętki płasko 4s 8-10 pow. (wcześniej były rozpiętki skos)
tricek;
wyciskanie wąskim uchwytem 4s 12/10/8/6
wyciag 10/8/6
wyciskanie francuskie jednorącz 2-3serie po ok. 8 pow.
+ przedramie (podchwytem)
+brzuch jakaś seria łączona, albo potrójna (tri set?). 4s




Dzień 3: przód i bok barów, biceps, przedramię.
Wyciskanie hantli 12/10/8/5
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 10/8/6/4
uginanie ramion ze sztangą łamaną stojąc szeroki uchwyt 12/10/8/4
młoteczki 12/10/8/6
uginanie ramion nachwytem 4s 20-10 pow.
uginanie nadgarstków podchwytem 4s 25-15 pow
+łydki
+brzuch
jeszcze nogi na maszynie, po 4 serie 20 powtórzeń.

Ćwiczenia są takie jakie są, bo zależało mi, żeby zmienić prawie wszystkie, w stosunku do tych robionych wcześniej.
Z reguły chodzę poniedziałek-wtorek-czwartek, tak mi pasuje;). Kiedyś chodziłem 4 razy, ale zrezygnowałem z robienia nog (3 tygodnie temu przestałem). Powody są 2 - za duże uda (mięśnie + tłuszcz i nie mieszcze się w spodnie, a w pasie luzyy) i kolana ;).


Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2008-06-18 16:46:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6002
po 1 to co to za powod ze nogi bd mialy co robic ;p aeroby 2x tydzien? ja biegam 6 razy w tygodniu i nadal robie trening nog. na pierwszym treningu w tygodniu <zwykle poniedzialek> zrob sobie nogi. bedziesz mial juz z glowy to raz, a dwa to trening nog wplywa dobrze na trening gory. poczytaj na forum duzo o tym bylo mowione.
druga sprawa... na forum doradzili ci zeby robic serie i powtorzenia typowo masowe, ale to nie wystarczy. jak chcesz przybrac na masie to krotko mowiac musisz wpier.dzie.lac duzo kurczaka z ryzem hehe

duzy rosnij!

To, co w życiu najlepsze, jest za darmo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
staz?wiek?
jeszcze nogi na maszynie, po 4 serie 20 powtórzeń.
to nie jest trening nog!


Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-06-18 16:50:55

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
ah no tak zapomniałem.2 lata nie dlugo;)
aktualnie 72 kg
17 lat we wrześniu bedzie.
175 wzrostu
dieta jest!

CO do nóg, to chce se je tylko tak wyrzeźbić, 3 tygodnie temu zrezygnowałem z ich robienia, powody podałem ;p.Pewnie na zimę, zaczne jest znowu robić, ale na razie mam plany, takie jakie mam.

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2008-06-18 16:57:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
to nie jest powód!!

jak chcesz je wyrzezbic to dieta na rzeźbe i aeroby/hiit.... a po wyrzezbieniu nog sie okaze ze chude patyki.

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
uwierz mi że nie chude patyki. Od początku mojego stażu na siłowni robiłem uda...ostatnio co robilem to było
przysiady ze sztangą 12/10/6
wykrocza 10/8/6 (na noge)
prostowanie nog 12/10/8
i uginanie nog 14/12/10/6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
staz masz 2 lata i nadal nie pojmujesz podstaw? cwiczy sie cale cialo albo w ogole,
powod:za duze uda
bez przesady, ile tam w udzie? 60?

plan przeladowany brak podstaw nie ma co poprawic.
to co napisales ten plan to jesli to byloby w planie zastanowilbym sie nad poprawa.

Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2008-06-18 17:05:41

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
w udzie 58, a w pasie 83? ;p
co do przeładowania - 12 na klate, 9 na trica bary ogolem 12, plecy 12 +4MC, biceps 8, przedramie w jeden dzien 4 i w drugi 8.

Już mówiłem co do nóg. ćwiczyłem je cały czas, chce sobie zrobić przerwę, bo mi kolana wysiadają.
Teraz nogi na brak zajeć nie narzekają bo właśnie kończe redukcje i było 2x w tygodniu aeroby (potem 3x kosztem nog).

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2008-06-18 17:10:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
w udzie 58
i na tym koncze rozmowe, plan z uwzglednieniem calego ciala albo nie ma o czym mowic, nie masz zadnej kontuzji tylko cos wymyslasz zeby ich nie cwiczyc, staz masz 2lata a wiedza zerowa. Poczytaj tematy w ktorch jest napisane dlaczego nogi sa najwazniejsza partia najpierw a pozniej bierz sie za ukladanie planow.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Bery89 -daj spokój, niech nie ćwiczy jak uważa jego sprawa,mozna namawiać, przekonywać, ale zmuszać bez sensu...

...teraz pytanie do autora, dlaczego chcesz wymienic wszystko, czy wiekszośc w planie, tego się raczej nie robi poprzez całkowita wymianę ćwiczeń bo to bez sensu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Zmieniam, bo chce spróbować innej kombinacji.
Plecy i klate już zrobiłem tym treningiem i cholerni na drugi dzien czułem "efekty" :D.
Po za tym, jak ciągle będę męczył to wyciskanie sztangi/hantli w poziomie (od października robie na zmiane raz sztanga raz hantle), to samo w górną, i rozpiętki jakieś do tego, to już się mięśnie przyzwyczajają ;].
Zresztą od lutego nie miałem efektów masowych, za waszą radą zmniejszyłem liczbę serii na mięsień i nadal 0 :(.

Co do kontuzji, po jednym treningu nóg tak mnie kolano bolało, że przez 5 dni miałem problemy z wchodzeniem po schodach, czasem anwet a chodzeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w takim razie probuj, eksperymentuj, może akurat dos dobrego sie z tego "wykluje"...

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-06-19 16:42:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na masę do oceny

Następny temat

Kontuzja

WHEY premium