Chyba już każdy miłośnik sportu oraz legalnych słodyczy skosztował królewsko smacznych batonów F**KING DELICIOUS Protein Bar. Dla entuzjastów tych wyjątkowych batonów mamy bardzo dobrą wiadomość. Te topowe łakocie doczekały się kolejnej odsłony w rodzinie słodyczy bez dodatku cukru.

Marka ALLNUTRITION postanowiła stworzyć kolejny wyborny baton, który nie tylko dostarczy wyjątkowych smakowych doznań, ale również wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. F**KING DELICIOUS SNACK BAR to baton, który podobnie jak pozostałe słodycze marki ALLNUTRITION nie zawiera ani grama dodanego cukru, gdyż jest słodzony maltitolem. Ten alkohol cukrowy znany jest w środowisku dietetycznym oraz wśród osób aktywnych, gdyż należy do naturalnych substancji słodzących o obniżonej wartości energetycznej oraz z niskim indeksem glikemicznym. Zawartość naturalnych cukrów występujących w F**KING DELICIOUS SNACK BAR jest bardzo niska i nie przekracza 7,5g na całego batonika. Warto również zaznaczyć, że każdy z nich ma małą wartość energetyczną, ponieważ ilość kalorii, jaką dostarczają, nie jest wyższa  niż 186 kcal.  Nie to jednak jest najważniejszym elementem, który wyróżnia F**KING DELICIOUS SNACK BAR.

fitking baton bez cukru

Aquamin — wyjątkowy dodatek 

Każdy z tych batoników wzbogacony jest o Aquamin, czyli naturalny wapń pochodzący ze szkieletu algi Lithothamnion, który charakteryzuje bardzo wysoka przyswajalność. Wapń w organizmie człowieka pełni bardzo wiele funkcji. Przede wszystkim jest głównym składnikiem naszych zębów i kości, bierze udział w przewodnictwie nerwowym, wpływa na kurczliwość mięśni oraz krzepliwość krwi, jest bardzo ważnym elektrolitem dla naszego organizmu. Zapotrzebowanie na ten składnik mineralny jest stosunkowo wysokie, gdyż codziennie powinniśmy dostarczyć go przynajmniej w dawce 1000 mg. Jego głównym źródłem jest nabiał, jednak jak można zauważyć, spożycie tej grupy produktów nie zawsze jest wysokie.

Nowe wersje smakowe

ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS SNACK BAR 40 G COCONUT – baton kokosowy w czekoladzie mlecznej, w którego składzie znajdziemy aż 30% wiórków kokosowych oraz w tej samej ilości legalną mleczną czekoladę.

ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS SNACK BAR 40 G CARAMEL PEANUT — batonik karmelowo-orzechowy, w którym znajdziemy ponad 20% orzechów arachidowych.

ALLNUTRITION F**KING DELICIOUS SNACK BAR to nie tylko szybka, pyszna przekąska bez dodanego cukru, którą schowasz do torebki i plecaka i zabierzesz w każde miejsce, gdzie tylko chcesz, to również baton, który dostarczy Ci wapnia, niezbędnego do zachowania zdrowia.

Komentarze (2)
Bull

Ten karmelowy to mój top, smakuje mi bardziej niż batony białkowe.

0
gokuson

Dla mnie kokosowy wygrywa, dobrze że są 2 smaki :D

0