SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman-dziennik treningowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152755

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu, jakas kontuzja znowu?

czy bedzie brak dostepu do neta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261570
biceps poszedl, niby naderwanie tylko i sie trzyma ale kiedys juz ten bic byl naderwany i tamta glowa zewnetrzna ktora sie oderwala przyrosla do tej wewnetrznej a teraz juz tamta "zdrowa czesc" tez sie zaczela yebac wiec watpie zeby byly jakies szanse uratowac to ramie. Jak sie zerwie to bede musial za granica tyrac pol roku na operacje bo kosztuje 20tys i nie refunduja c.i.p.y i pozniej drugie pol zeby uzbierac na cykl powrotny Zyc nie umierac


jeszcze wczoraj niepotrzebnie, juz z naderwanym cwiczylem klatke bo sobie mysle"przeciez przy klatce jest ruch push a nie pull" Myslalem ze jak zawine mocno bandazem to jakos bedzie Nie chooyas pogorszylo sie jeszcze i drugi krwiak z drugiej strony wyskoczyl LOL

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-01-29 21:11:30

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
ja pyerdole to przesrane masz. Powrotu do zdrowia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no przeyebane ze takiego pecha masz. zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261570
No srednio u mnie ze szczesciem do unikania kontuzji mialem ponadrywsane: klatke dwa razy, bic tez dwa, tric i nawet miesnie brzucha kiedys


zobaczymy co z tego bedzie; narazie zrobie z tydzien przerwy i jak sie podgoi to moze zaczne jedynie lawke cwiczyc ale tez ciezka sprawa bo na ostatnim treningu jak robilem pozioma to przy opuszczaniu sztangi taki bol jakby mi ktos igle wbijal w biceps. Cos mi w ogole renegeracja siadla bo po kazdym treningu DOMSy trzymaja z 5dni a powinno wszystko byc git bo podwoilem testa i dodalem kcal a tu zonk. Co ciekawe miala miejsce zmiana towaru.


A tak z innej beczki Shit wybieracie sie do nas na zawody w maju? Termin nieznany ale raczej na 99% bedzie to maj



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2013-01-29 21:21:22

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale nawet przy wl bicek cos tam lekko dziala wiec dlatego boli

moze wpadne zalezy jak tam matury bd mial itp
w polowie maja po mostku planuje wycinke wiec moze sila jeszcze jakas bedzie
a jak nie to moze popatrzyc bede :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21598 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870907
PrzeGibon

jeszcze wczoraj niepotrzebnie, juz z naderwanym cwiczylem klatke bo sobie mysle"przeciez przy klatce jest ruch push a nie pull" Myslalem ze jak zawine mocno bandazem to jakos bedzie Nie chooyas pogorszylo sie jeszcze i drugi krwiak z drugiej strony wyskoczyl LOL


Noo mi przy WL bicek się naderwał
Przeyebane, wiem co czujesz Zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
dobrze te priorytety sie sprawdzają, i ogólnie ten plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie, bo za mało jem i wolno idzie
mi sie podoba ale dla innych to jest pewnie cieki progres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21598 Napisanych postów 30821 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870907
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

gino?

Następny temat

CYKL OPINIE

WHEY premium