SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shitman-dziennik treningowy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152172

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja robie tak ze gdy jestem na lowcarbie i uznam ze za plaski to pare dni przewaznie 2-3 daje 4-5g wegli
jak przez tydzien masz "zero" wegli i wyplukasz glikogen dobrze to w ciagu doby mozesz sie nawpyerdalac ile chcesz ww z dobrych zrodel, i zeby fatu 50g nie przekraczac
tak mi sie wydaje %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
nie zaleje, nie ma opcji, glikogen w pierwszej kolejnosci sie uzupelni. ja robilem ladowanie raz na 10 dni, przy t3, wiekszosc tygodnia bylem plaski w cholere, ale mowilem sobie ze trzeba przecierpiec i nie wychodzic, w lustro wolalem nie patrzec. no ale mialem krotsza redukcje i bardziej hmm "spartańską" ale bez zycia doslownie. Ty cisagniesz do konca sierpnia wiec czasu sporo. przy dobrym ladowaniu nie zalejesz nie ma opcji nawet. zanm i takich co w ladowanie wrzucali po 10g wegli/kgmc ale wtedy dobrze laczyc z ins, ale tutaj to nie radze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Dziekówa Shit, tak też zrobie, teraz pociągne troche normalnie na niskich weglach, a jak wody i fatu troche zejdzie to zaczne robić te ładowania co 7/10 dni btw forma kozak w choy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2559
wiem ze juz ten temat byl ale niecche mi sie szukac bo troche tych stron jest polecicie cos na rozstepy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
to chyba nie w tym temacie takie pytania.. wiec nie smiec tutaj. tematow o rozstepach jest pelno - wyszukiwarka, zazwyczaj kremy z mocznikiem pomagaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2559
pytam bo przegladam ten dziennik i wiem ze tu o tym bylo spoko sry za spam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze zmienie nazwe dziennika na cos w stylu "walka z rozstepami +FAQ dla poczatkujacych"? %)


dzis lajtowo cycuszki 4 cw i tricek 2






i filmiki takie tylko pzd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ps. patrzcie jaka chuda twarz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Klatka nabita ostro

a buźki to chudsze widziałem, ale jak na Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze nabita bo leci 20-30g ww ed od niedzieli%)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

gino?

Następny temat

CYKL OPINIE

WHEY premium