SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowcy na mecie :DDD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
IMO Zal.pl historyjka ciekawa :D pozdro.. z tym wyciskaniem francuskim też bekowe

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
"Poszli , ja patrze a koles na.p.i.e.rd.ala pompki (zrobil 30 i padł)
POtem brzuszki wszystko co sie da po czym wyszedl dumnie na plaze"

Ja bym w życiu nie robił brzuszków przed wyjściem na plażę, bo jakiś wielki bebech mi się po nich robi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
panowie odświeże temat bo u mnie sie juz sezon zaczął ziomki pytają o ruską mete bo chcą na wakacje być do***ani jak u was siłownie juz zapełnione na full
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
ja już łapałem gryf w locie bo 2 "chudych ale już nie długo" ściągało obciążenie "równo z każdej strony"

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2755
Hehe u mnie trzech sezonowców się pojawiło ostatnio i chłopaki z tego co widzę to w miesiąc ostro przypier.... ale i tak mi ich żal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
u mnie muszą przychodzić na w trochę innych godzinach niż inni bo siłka od 16:30 otwarta a oni mają wstęp dopiero od 18:00 więc nie jest źle, ale oczywiście co ich widzę to klatka + biceps

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
sezon chyba juz oficjalnie zaczety bo wszedze 100 metki poszlo w obieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 248 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7680
Macie racje sezon w pełni, u nas ostatnio chyba z 10 osobowa grupka weszła, oczywiście prosto od drzwi na sztangę, próbowali przełamać granicę 30kg, ćwicząc przy tym bez koszulek, oczywiście dla lepszego podglądu na pracę...żeber

Ćwiczyłem na wyciągu obok i słyszałem rozmowę która szła mniej więcej tak:
sezonowiec nr1: sam nie wiem który karnet lepiej, ten za 35 zł jest na 10 razy, a ten za 65zł na 3 miesiące to taniej wychodzi.
sezonowiec nr2: stary bierzmy na 3 miesiące, to akurat przecież do czerwca chcemy chodzić.



ogólnie nic do nich nie mam, niech sobie robią co chcą (byle mi ciężarków nie podbierają), przynajmniej się pośmiać można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
gdzieś zgubiłem ten temat kiedyś

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70309
Matteo88 smiejesz się z nich, a sam pewnie lepiej nie wyglądasz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - dysproporcje.

Następny temat

pomoc przy kreatynie

WHEY premium