SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowcy na mecie :DDD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
Wóz do mnie to ??:p

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2847
I potem sezoniaki wpadaj an sekcje boksu do mnie na trening i mysla ze sa kozakiNa drugim treningu juz chce sparowac i chwali sie ze roz...dala cale osiedle....I wtedy trener wystawia samych najlepszych pzreciwko nim i dostaja po ryjach tak ze juz wiecej nie przychodza zastosujcie to na silce.Aha a tak wogole to chodzi mi o sekcje boksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
nie do Ciebie:)

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Siasiek118 bardzo dobrze :D hheheh na siłce też trzeba to zastosować

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
w sumie można to zastosować w takiej formie że będzie sie dawało sezoniakowi 200 kilo na martwy ciąg i jak nie pociągnie to że jest pipa no albo dla mniej hardkorowych zawodników 100 na klate od razu i powiedzieć że KAŻDY to powinien wycisnąć bo tam jest np. 50 kilo i że moja babcia i ciocia i mama i braciszek w wieku pszedszkolnym wyciska xD

Kiedy obije sie zawodnikowi troche klata i go przydusi to może już nie trafi na siłkę "z powodu choroby" np.

Edit: dobra wiem że jestem poj^bany

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2008-06-27 13:40:47

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10397
vooda aż Ci SOG-a dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
VooDa tylko najgorzej jak taki sesonowiec kaze ci najpierw pokazac jak sie wyciska te 200kg... zeby sie nauczyc techniki

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10397
to było by ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
__Kamil__ Kamil dobre Az dam sog'a

u mnie ostatnio jak wszedłem byłem ja i jakis nowy typ wchodze patrze robi wyciskanie na skosie hantelkami wiec sobie mysle jakies tam pojecie ma, no BA kurva sezonowiec robiłem FBW z 1,5 godziny moze godzine a on non-stop te wyciskanie hantelkami i w przerwie szedł na dwór ale przynajmniej nie palil tylko hvj wie po co szedł.

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - dysproporcje.

Następny temat

pomoc przy kreatynie

WHEY premium