SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowcy na mecie :DDD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164


Zmiażdżyłeś historyjką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 785 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17730
Wyobraz sobie jak ja tam siedziaelm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
haha


Zmieniony przez - J.Blaze w dniu 2008-07-15 15:50:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
wyobraz sobie za jestem z nad morza i jak widze takich sezonowcow tylko bic ala zrobiony czyli 35 cm i koszulki na ramiaczkach pokazuja plegary to az morze wylewa ze smiechu

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
co chcecie od sezonowców niech se chopaki ćwiczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Ja byłem z takim w klasie Co chodził na ramiączkach a pocwiczył 2 tyg

Zmieniony przez - MaxWhite w dniu 2008-07-15 17:58:17

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
Ja jeszcze przed wakacjami jak bylem w sklepie z odzywkami to weszlo dwoch takich drechow (wlasciciel wyszedl na chwile na tyl sklepu)...weszli rozejrzeli sie i jeden mowi chvja i tak nic z tego na mnie nie dziala i trzeba bedzie znowu mete wziasc (od razu pomyslalem ze sezon sie zbliza) dodam ze suchary z nich niezle byly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
to już przesada


sezonowiec temat założył:

ćwiczę od 5 miesięcy i.....
zaczeło sie to tak, że z kolegami zrobiliśmy sobie w piwnicy siłownie. Zaczeliśmy trening tak jak kazdy na początku 1 tydz, 2tydz. i co stwierdziliśmy, że nic nie idzie nie mając przed tem żadnego doświadczenia nikt nic nie czytał na temat treningu poprostu wydawało sie nam to banalnie proste. Fakt był, że nic nie szło a do lata blisko i co.... zaczeło sie. Było to drugi miesiąc kiedy zaczołem brać omkę tak jak mówił kolega króry załatwiał (teraz wiem że źle zrobiłem) w pierwszym tyg 2 strzały w drugim już 3 a w czwartym 4 i taką dawkę utrzymywać. Więdz tak zrobiłem na począdku wyniki wyły niezamowite masa szkoczyła w oczach rosłem z tydodnia na tydzień widziałem jak idzie i idzie masa. Pojawiały sie nawet pierwsze rozstępy. Po 40 strzale zaczeło sie niewiem jak to ująć wiec napiszę wprost przestał mi stawać tragedia poprostu tragedia i co teraz ???????? zostało mi jeszcze 10 zastrzyków.
pomocy co mam robić iść do lekaża ???? czy odstawić koks?????

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-07-17 23:58:04

Zmieniony przez - Guetta w dniu 2008-07-17 23:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
o chvj sog dla ciebie rozje.bala mnie ta historyjka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
haha dobreee :

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - dysproporcje.

Następny temat

pomoc przy kreatynie

WHEY premium