SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowcy na mecie :DDD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
BOA* a nie boła ;p hahha nie dieta to podstawa u mnie chipsy frytki i fas food na 1 miejscu:P

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Na tym forum zawsze było tak, że wiedzę na temat treningu, diety może mieć tylko ktoś sporych rozmiarów i potężnej sile. Ludzie o wiele szybciej uwierzą w słowa 120+ kg skoksowanego olbrzyma(tacy często masę zawdzięczają nie treningowi który w wielu przypadkach jest nawet słaby z błędami, a temu, co brali) niż znawcom, którzy ćwiczą wiele lat, ale mają średnie wymiary, bo może trudno w to uwierzyć, ale nie każdy marzy o wyglądzie szafy, np. niektórzy chcą być szczupli i mieć ładną rzeźbę, niektórzy chcą mieć ogromną siłę przy małej wadze, jeszcze inni mogą ćwiczyć tylko w celu poprawy wytrzymałości siłowej. No ale co zrobić, taka opinia panuje, że każdy kto chodzi na siłownię marzy o sylwetce zawodowego kulturysty ważącego ponad 100 kg....
Jest jeszcze kwestia genetyki. Każdy z nas jest różny i przy tym samym(albo i gorszym) treningu, diecie, suplementacji jeden może w rok zrobić więcej niż drugi przez 5 lat.
Ale co tam, tutaj na forum jak ktoś ma wybór czy posłuchać gościa mającego ogromną wiedzę, którzy przeczytał wiele tysięcy tematów, który ma średnie wymiary(bo nie chce mieć większych/nie ma odpowiedniej genetyki/nie koksuje) lub takiego, który na forum jest od niedawna, nie pisze żadnych konkretnych postów, ale ma ponad 45 cm w łapie, to prawie każdy posłucha tego większego.

I nie rozumiem co wymiary mają do rzeczy jeśli chodzi o klasyfikację czy ktoś jest sezonowcem czy nie jest? Czyli jak ktoś chodzi regularnie na siłownię ale mu nie idzie, słabo wygląda, jest słaby, to jest sezonowcem, a jak ktoś ćwiczy tylko przez 3 miesiące w roku, ma dobrą genetykę, koksuje przez ten czas i wygląda dość dobrze, to nie jest sezonowcem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
15 kg czystej masy?:D
czyli teraz wazysz 15 kg ta?:D

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
b2iw
i za to dam Ci Soga !! bardzo dobrze napisales !! wielki szacuneczek dla Ciebie !! ja ćwicze 6 miechów wiec jestem sezoniakiem bo nie mam w łapie 47cm nie cisne na klate 200kg wiec jestem na szarym koncu

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
b2iw popieram!
ja cwicze 18 miesiecy nie mam w lapie 46 wiec jestem sezonboy:)

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
b2iw SOG

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
b2iw SOG ode mnie

piwo sie skończyło ide spać, nie chce mi sie Was banować, musiałbym wszystkich a za dużo Was a jak zbanuje tylko niektórych to będzie niesprawiedliwość społeczna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
wiedzialem mariusz wiedzialem...

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 235 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9848
b2iw, sog.

Zmieniony przez - Landzio w dniu 2008-07-12 00:08:45

w nieskończoność.do znudzenia.chcę:
idé!dée fixe ..e f.!ixe, idé!e ffix.xe, .xe, xe, e, idée ! idé!!e fixe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9402
b2iw, brawo, sog sie nalezy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - dysproporcje.

Następny temat

pomoc przy kreatynie

WHEY premium