SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowcy na mecie :DDD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14022

niezły cykl na początek sobie chłopak zaplanował
z 40 szotów omki
heheee
pzdr

,, ... nie mów mi kur@a co jest dobre, a co złe .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 319 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10397
Guetta SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
u mnie tez podobny koles jest bral nitro a cwiczył 2 tyg i i w******lał dwa razy tyle co dawka dzienna chcial byc wiekszy :P a teraz omka :P nie słysze nic o nim bo wakacje ale cos go nie wiedze zabardzo... dodam jeszcze ze on jak nie bierze szotów to pije i nie cwiczy a jak ma to cwiczy i nie pije szkoda takich ludzi dobrze ze SFD doksztalca :P hhe

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
mocne historie :D chociaż mam znajomego co nawet jak miał mete to tylko ją jadł i nie ćwiczył bo uważał że samo urośnie po tym teksie był klasyczny roftl

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
heh u mnie chyba tez jeden kolo wszama i mówi ze od następnego tyg zaczyna cwiczyc ale cos mu to nie wychodzi :P ze szama to slyszałem ale nie jestem pewny ale znam teog typa i mówie ze na bank :P hah w lapce 28-29 i daje rade :P w ogóle u mnie w miescie duzo jest osob które biora koksy a tylko 1 ma w łapie 42 a inni nie moga dobic do 40cm

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
oo przypomnialem sobie najlepsze jest to wracam z qmplem z miasta i na oś siedzą sobie qmple i podbijam do nich i gadamy a oni mi wyjezdzaja z hasłem jak tam XXX czyli mój qmpel z siłki i sie zaczynaja z niego zbijac... ze tyle co on zjadł tych odzywek i tyle co on cwiczy to by nas roz***ało a ile bysmy mnieli za to kasy koksów... dodam ze qmpel wyglada za***iscie i osiągnąl to bez koksow cwiczy 1,5 roku a oni sie z niego zbijaja... oni tam metke chyba zapodaja a w rączki 28-29 suchary no ale cóz u mnie w miescie jest tak ze ten co bierze koks ma szcuneczek bo jest duzy... bo wysluchaniu tych "kulturystów" stwierdzilem ze nie ma sensu na gadke... hah ale qmpel ma w łapie prawie juz 40 cm a oni sie z niego zbijają... szkoda gadac oni nawet by tego nie osiągneli w te 1,5 roku nie doceniają ludzkiego poświecenia takich tylko wysmiewac...

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
Do mnie na siłkę jak zbliża się sezon przychodzi taki gościu po rozmowie z którym wyszło, że jakiś czas brał metanabol ale na siłkę nie chodził tylko robił w domu... pompki Oczywiście typ z ramieniem jak dziecko i obwisłą klatką

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
kolega mi opowiadał, ze jak jezdzi do babki na wies, to gada tam czesto z takim typkiem z 19 lat. Koleś ten na lato zawsze pomaga sąsiadom w gospodarstwie, wrzuca gnój na przyczepę bo tam dużo obór, lub inne prace w gospodarstwie w celu zarobkowym, no i ten koleś kupił ostatnio nitro i metanabol, po wrzucaniu gnoju mówi, że zawsze trzyma pompa i razem z metką, to mu w bice i bary idzie xD

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
najbardziej bawi mnie to jak sezonowcy wypieraja sie brania koksu...normalnie r o z p i e r d a l a mnie to...pol miasta wie od kogo za ile i ile kupil omy... ale on "noo co ty stary ja na sucho..." zal takich mlotow ****a

Mowiac Okrutnie Mam Twoje Zdanie Na Moj Temat W Dupie!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80
noo cwicze sobie 1,5 roku wygladam jak kumpel wyzej mowi dobrze :)
no ale zawsze trafi sie jakas ****a co musi to podwazyc... ale co tam popizgam zelazo jeszcze drugie tyle a pozniej zabije ich pierdnieciem:)

Mowiac Okrutnie Mam Twoje Zdanie Na Moj Temat W Dupie!:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - dysproporcje.

Następny temat

pomoc przy kreatynie

WHEY premium