SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowcy na mecie :DDD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
może ma priorytet na górny skos

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Jedyny plus ze sie nie woził po siłowni

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
on szedl na pole bo pewnie dziewczyn duzo chodzilo i spompowany byl i robil jako reklama Mega Massa:D
zaal takich

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
__Kamil__ eee nie ma obaw sezony to takie kozaki że nie muszą się uczyć techniki a już na pewno nie od takiego leszcza jak ja

zresztą co ja się przejmuje... ja w wakacje nie ćwiczę bo regeneracja jest najważniejsza

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
ja wakacje przeznaczam na gęstośc/siłe mase odpuszczam i redu

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
"zazdrościcie im tego, ze wy musicie caly rok za******lac na taka sylwetke jak oni przez 2 miesiace..."

Popieram DUDKA. Przez większość z was przemawia zazdrość. Niby wyśmiewacie sezonowców, ale tak naprawdę przez zazdrość ich nie znosicie, bo w wakacje wyglądają o wiele lepiej niż większość z was.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
raczej NIE !! już pisane było na któreś tam stronie dlaczego nas to wneria :d

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
Ja się przyznam szczerze, że kiedyś zazdrościłem takim sezonowcom, jak przez krótki czas z chuderlaków stawali się wielkoludami(po czym za jakiś czas wszystko wracało do normy), podczas gdy ja nigdy nie brałem niczego, nawet suplementów, przez co było widać iż ćwiczę, ale olbrzymi nie byłem. Teraz priorytety mi się zmieniły, siłownia zeszła na dalszy plan, więc niewiele mnie obchodzi moja sylwetka, a ćwiczę dla przyjemności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
siłownia jest dla wytrwałych ludzi jeśli sobie zakłądasz chce być jak arnold to trzeba do tego dążyć a jeśli nie to ja nie wiem po co na siłownie chodzić tylko strata pieniędzy takie chodzenie bez celu albo robienie przerw co miesiąc

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 3053 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12449
Ja mam teraz przerwe katar, gardło mnie boli ogolnie zle ide tussi wziąść

Nie doradzam w kwestii dietetyki - korzystam z prywatnego centrum dietetycznego.

Nie doradzam w temacie hormonów - nie jestem lekarzem.

Fizyki nie oszukasz ESP, ABS i ASR tak samo jak psychiki psychotropami i substancjami psychodelicznymi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - dysproporcje.

Następny temat

pomoc przy kreatynie

WHEY premium