SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowcy na mecie :DDD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
uuu jaki nerwus



brawoo wiecej koksu wieeecej koksu ehehe:)

I co z tego?

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2008-07-11 15:57:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 392 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3738
nawet jesli po 10 na strone to? boli Cie to? moge ****a wyciskac po 10 na strone ale wygladac dobrze a ty mozesz wyciskac po 50 na strone i wygladac jak oferma wiec kozaku jak taki duzy jestes to morda ja dopiero zaczynam

Tylko że w Twoim pierwszym poście napisałeś to porównanie ciebie z rzekomymi koxami w taki sposób, jakbyś ćwiczył sumiennie 10 lat i miał co najmniej 50 w łapie. A skoro sam bierzesz 80kg na klatę, to przypuszczam że takie z nich były koksy jak ze mnie ksiądz, albo może to były koksy które wzięły pierwszą dawkę mety w ich życiu

Najpierw piszesz głupoty - przechwałki, które nie mają pokrycia w rzeczywistości, a potem najeżdzasz z ****ami i ****ami na innych użytkowników...

Człowieku - bądź konsekwentny !!!!

Zmieniony przez - macbeatbox w dniu 2008-07-11 16:25:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jaki sie miszcz znalazl - ciezko mu reke podac, jak ktos sie wita.

jak ktos doszedl do czegos, to wie ile go pracy to kosztowalo i nie smieje sie z mniejszych, ktorzy teraz dopiero zaczynaja. ale miekkim palcem robione typy zawsze musza poszydzic z kogos, zeby dowartosciowac swoje watle ego.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Z tym podaniem ręki to już porażka do nas na siłownię ktoś wchodzi to normalka, że podaje rękę jak się wita. Co w tym dziwnego?? Chyba, że się witasz tylko z tymi co latałeś do przedszkola

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
dobra koksy:) ja juz sie nie odzywam bo cokolwiek bym napisal i tak zostane zjechany:)

i nie pisze zadnych przechwalek a jak wy to tak odbieracie to wasz ****a zasrany interes :)

koniec spamu

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
nie maja odbicia w rzeczywistosci? heh no spoko tak samo kazdy z was moze wpisac 50 cm w bicepsie a ***a z tego prawdy:)
dla mnie nie ma sensu pisania czegos co nie jest prawda ...wyciskam 80 kg i ciesze sie tym bo kiedys trudnoscia bylo dla mnie 40 kg i mozecie sie smiac nabijac:) spoko rozumiem jestescie wieksi to trzeba zdeptac slabszego:)
nie mowie ze ****a jestem niewiadomo jaki koks... mowie tylko ze wygladam lepiej niz oni a oni widzac to chcieli przykozaczyc i zalozyli wiecej ciezaru to takie trudne do zrozumienia?

pozdrawiam

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11820
tak czytam ten temat i mam jak narazie tylko jedno do powiedzenia woz k****wa zam***iesz sie wkoncu?



Zmieniony przez - mycze w dniu 2008-07-11 18:15:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1276 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12666
woz1983 mnie to nie obchodzi ile ważysz i ile wyciskasz. Wiadomo to sprawa osobista, bo każdy ćwiczy dla siebie ale z tym podawaniem ręki to przesadziłeś ostro. Kultura chłopie, zwykła kultura nakazuje się z każdym przywitać. Te jak to ty napisałeś "2 koksy" mają więcej kultury niż Ty mimo że to sezonowcy. A jak tak Ci to podawanie ręki nie pasuje to było im wygarnąć ten swój tekst jak Ci rękę podawali, że kolegów na zimę szukacie czy coś?

Ręce które ćwiczą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
mamy pisac o sezoniakach w temacie a nie na siebie bluznic chlopyyy !!:P no co wy !??
dobra ostatnio qmple opowiada mi co jeden koles mówił mu jak byl u niego w domu (chciał kupic krązki) no i qmpel sie pyta" co zaczynasz cwiczyc??" a ON "tak juz kupiłem sobie 20kg obciąznia" qmpek" oo i jak odzyweczki czy cos lepszego ??" a on" myslalem nad tym i bd brał tak HMB potem kreatyne potem białko potem GARNIERA <lol2> metanabol a pozniej dopiero sterydy" haha ale mialem zianie jak mi to powiedział normlanie :P
pozdro

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4949
Woz ty to kolegow szukasz tutaj tymi durnymi historyjkami



Zdeptali cie tak samo jak ty tych typkow z silki, koksie

Zmieniony przez - NOZ w dniu 2008-07-11 19:18:18

BIG JAJA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - dysproporcje.

Następny temat

pomoc przy kreatynie

WHEY premium