SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowcy na mecie :DDD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
Volferine SOG
SłaVkomiR SOG
Chyba skończy jako dawca, }
opuszczają siłkę po zrobieniu z siebie jeleni. }
Za tydzień wrócą z obolałą dupą,
Bo ome dostali za niską walutą..

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
Dobra mi się nie chce kłucić;) jak wiadomo przez 2 miesiące nawet na sterydach nie zrobią nawet kg MIĘSA.. ludzie którzy biorą dopalacze cyklami mają z tego efekty, ale małolaci, którzy wezmą ome tydzien przed wakacjami tak naprawdę nie mają z tego żadnego efektu:) I nie chodzi tu o zazdrość, bo przez te 2 miesiące nie dadzą rady tak naprawdę nic zrobić.. chyba, że to przemyślane działania.. Ciężko jest to wytłumaczyć, więc kończę tu swój udział;) pjona!

Zmieniony przez - SłaVkomiR w dniu 2008-06-22 11:42:14

Zmieniony przez - SłaVkomiR w dniu 2008-06-22 11:42:36

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
dokładnie

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27817
a wy wylewacie swoją frustracje śmiejąc się z nich na forum.

zajmijcie się czymś, poczytajcei książke zróbcie coś konstruktywnego

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474
Ode mnie sog dla tego pana wyżej
Przełomowa wypowiedź

Taka prawda, że dla niektórych lato to dobra motywacja do ćwiczeń. Więc nie na miejscu jest nazywać takiego pacjenta od razu sezonowcem. No chyba, że ewidentnie jest łamagą i nie umie prawidłowo żadnego ćwiczenia wykonać, a z resztą to nie wasze życie i zajmijcie sie swoją formą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
Jedni nie lubią emo, inni politykow jeszcze inni nie lubia innych "ras" niektórzy też nie lubią jeść pomidorów.. w tym temacie powinni się wypowiadać Ci, którzy nie lubią sezonowców. frustracje ? niby z czego? jedyne co jest frustrujące, to zajmowanie sprzętu i psucie atmosfery na siłowni. to jest główny zarzut stawiany tym ludziom. każdy kiedyś zaczynał.. ale jak to pisali inni.. typy, którzy na codzień ćpają i piją i nagle chodzą na siłownie.. zdarza się to co rok.. przychodzą, zajmują sprzęt, często go niszczą (u mnie na siłowni np. sa hantle niektóre zrobione z gryfa i talerzyków. każdy jest podpisany dokładną wagą a oni przychodzą, rozkręcają, mieszają) to nie chodzi nawet o branie mety omy decki czy innych sterydów. wszystko jest dla ludzi. jakbym zazdrościł bym też wziął. proste. ale chodzi o to, że oni chodzą nie wiedząc nawet to, po co się ćwiczy. chodzą tydzień na siłkę a potem kolejne parę tygodni chodzą z pełnymi płucami i myślą, że są kimś. A jeśli wam się nie podoba temat, to nie musicie wchodzić. pzdr.

EDIT: Mi chodzi właśnie o ewidentne łamagi które się czasem jeszcze chwalą co to oni nie brali ;) każdy ma swoje poglądy. moje są takie, więc nie musicie ich negowac :) swojego zdanie na ich temat nie zmienie.

Zmieniony przez - SłaVkomiR w dniu 2008-06-22 21:23:31

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
a ja teraz sobie relaksacyjnie pływam, biegam, jeżdżę na rowerku i mnie sezoniaksy, że tak powiem zwisają koło ch^ja

pójdę na siłkę we wrześniu i będzie znowu pusto

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
Heh ;) zazdroszczę :) sam bym sobie poszedł popływac;/

aha.. a przez prawie rok jak chodzę na moją siłownie, nie było żadnych wypadków a ostatnie 2 tygodnie przyniosły straty 3 lusterek zbitych przez pajaców przeceniających swoje możliwości (nie muszę chyba dodawać, że to były ich początki na siłce.. wpadali ekipami po 3-4 osoby które nigdy nie były na siłowni i rzucali się na co popadało).

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
miałem edytować ale nie zdążyłem


do sezoniaków mam podobny stosunek jak SłaVkomiR
niech se w^upia co mu się podoba, ale jak przyjdzie mi taki na siłkę i zamiast ćwiczyć zaczepia mnie bo chce o grach komputerowych porozmawiać albo o piłce nożnej to mam ochotę go wywalić na zbity pysk i dać bana na siłownię, na szczęście nie ja tam rządzę :P

P.S. wszyscy kiedyś zaczynali, ale nie każdy od razu był taki kozak żeby komuś hantelke pod^ierdolić bez pytania :P

SłaVkomiR ja Tobie nie zazdroszczę, u mnie aż takich kretynów nie ma. Nikt nic u mnie nie niszczy bo jest sprzęt nie do zdarcia :P a lustro jakoś tak usytuowane, że nie ma obaw o nie.

POZDRO

Zmieniony przez - VooDa w dniu 2008-06-22 21:35:57

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1796
U mnie niby też tak jest, ale oni znają swoje sposoby xD ale jak typ nie zauważył, że po jednej stronie miał 10kg więcej niż po drugiej na sztandze, to sam rozumiesz chyba;)

To my te j**itne chłopaki. Trzymamy linię, bronimy wagi ! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - dysproporcje.

Następny temat

pomoc przy kreatynie

WHEY premium