SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowcy na mecie :DDD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
"siłownia jest dla wytrwałych ludzi jeśli sobie zakłądasz chce być jak arnold to trzeba do tego dążyć a jeśli nie to ja nie wiem po co na siłownie chodzić tylko strata pieniędzy takie chodzenie bez celu albo robienie przerw co miesiąc"

Moim celem jest wyglądanie ciut lepiej niż większość ludzi i w sumie tak wyglądam, ale trzeba trochę ćwiczyć, żeby formy nie stracić. Wyglądać jak Arnold na pewno bym nie chciał. Kiedyś chciałem być takim olbrzymem, ale już mi to przeszło. Ja nie chodzę na siłownię w celu uprawiania kulturystyki, a w celu rozrywki i utrzymania w miarę dobrego wyglądu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 479 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 119384
Kazdy ma swoje priorytety i niech sie ich trzyma.


Zmieniony przez - J.Blaze w dniu 2008-07-01 00:01:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
ja tak jak kolega wyzej ja mam to samo:)
cwicze po to zeby wygladac lepiej ood zwyklych ludzi:)
w sumie juz tak wygladam i moglbym przestac ale to jest jak nalog:) im jestes wiekszy tym wiekszym chcesz byc:)

pozdrawiam rosnijcie

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
Dzisiaj moja siłownia pozbawiona została lustra... chłopaczyna na pierwszym treningu przywalił MC od 120kg, zszedł do 90kg na 12 powtórzeń, zakręciło mu się w główce i padł na lustro ...

sezonowcą gratulujemy ... Ambicji.

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
U Ciebie sezonowcy walą martwe ciągi, a u mnie nikt, bo wszyscy się boją .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 169 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40720
Właściwie tylko martwe ciągi - ten typ który miał szczęście rozbic lustro robił na każdym treningu MC i rozbiętki na maszynie, mam ostatnio wrażenie że boją się podchodzic do ławek... za to modlitewnik jest oblegany !

Wieczna Libacja Proteinowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
radosuaf u mnie tez wszyscy się boją MC a o przysiadach nie wspomnę

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3542 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29933
no ale modlitewnik wiadomo 30 w łapie to nie byle co

Jednego serca!
tak mało mi trzeba.
Jednak widzę że żądam za wiele......

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15148
u mnie w miescie jest w **** sezonowców tyle ze polowa to meta a druga polowa kreta :D ODrazu na start meta/kreta pozniej pocwicza 2 miechy wycisna po tym 50-60kg i kozaki woza sie po miescie :D:D Smiac sie z nich chce :) Pozdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18020
moj "kolega" z bylej klasy tez zalicza sie do sezonowcow, ale on "madrzejszy" bo zaczal przygode z silownia od kreatyny

kiedys gralem z nim na turnieju w siatke i w przerwie miedzy meczami poszlismy zobaczyc na silownie, koles pyta sie mnie na poczatku ile mam w lapie-mowie mu ze 37, on mowi ze ma 33-mysle ok.

dalej pyta sie ile wyciskam-mowie ze nie robie maxow ale pewnie z 95kg pojdzie, on tak patrzy i mowi:
"widzisz ja wyciskam 85 a mam 4cm mniejsza lape od ciebie"
-ja na to
"a co ma jedno do drugiego?"
a on
"no nie wiem, ale mam mniejsza lape a biore tylko 10 kg mniej.."
popatrzalem na niego i zakonczylem rozmowe..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - dysproporcje.

Następny temat

pomoc przy kreatynie

WHEY premium