SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sezonowcy na mecie :DDD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 71402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
SłaVkomiR zgadzam się z toba ..... sezonowcy to ciule co innego ludzie którzy zaczynają w lato ćwiczyć i se ćwiczą nic do niech nie mam

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6883
ostatnio, też coraz więcej na słowni widzę sezonowców,najlepszy był ostatnio, ,wysoki (niezbyt dobrze zbudowany), i nagle zaczyna robic biceps, unoszenie hantli w oparciu o nogę,bierze 30kg hantel,i macha nim jakbt ważył o połowę mniej, albo inny,wiadomo umięśnione ramiona, barki duże itd:,zakłada 130Kg na klatkę na płaskiej, i nie może wycisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
heh :P u mnie koles na siłce (w sumie to jest domowa ale mozna nazywac profesional hah) pyta sie do czego to jest klaty czy co ?? a to był drązek który qmpel wyspawał dzień wsześniej i mielismy go zamocowac na suficie wyziac go nie wyziałem ale jak juz po koksie cisnie 81 kg w łapie chwali sie ze ma 39 po treningu ale wczoraj go widziałem to łapka spadła po sobotnim ognisku 15 lat juz 100 metki i kilka strzałek omki:P ale co tak :P
najlepsze jest to ;p wpada do qmpla ten sam koles i sie pyta do czego jest ten gryf wygladający jak KRATA :P wiecie ocb :P to nie to juz mnie rozje**ło niby wielki koks respect ma w miescie itd a nie potrafi powiedziec co to jest i do czego słuzy ZAL POPROSTU TAKICH LUDZI !! a co tam :P ale także widac na stronach internetowych :P ALEGROM :P widzieliscie ile osób kupuje ławeczki itd ?? ooo lato to juz patrz wyciąg z 20 wyciagów 15 sprzedanych wow sobie mysle POLSKA KRAJ SAMYCH KULTURYSTÓW :] a tu patrze za kilka dni sprzedaje za pól ceny sprżęt mało uzywany :] co tu powiedziec sezonowcy tez sa przydatni w zakupie sprzetu :] heh tanio sie cenią !!;] pozdtroo

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2716
to sie nazywa zycie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
a ja mam sezonowcow w dupie, ogolnie ich nie lubie ale na codzien nie mam z nimi stycznosci (na szczescie) bo mam swoja silke

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
a mnie oni w****iaja;/
chlopak cwiczy np 2 lata stara sie widzi efekty cieszy sie a taki jeden z drugim ****a amatorzy strzykawek do***ia koks i urosna do takich rozmiarow jak ten chlopak ktory przelal wiele potu na silce zeby osiagnac to co ma...i to w****ia na maxa jak widzisz kolesia teraz ze raczka jak galazka a po 4 miechach na koksie ziomek przymasowal i kozaczy ile to on nie wycisnie na cyklu...sam osobiscie tak mialem i az mnie korcilo zeby tez wziac ale dalem rade bez koksu i ciesze sie z tego bardzo:)

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12197
Kazdy z was kiedys zaczynal ... i mysle ze wielu wlasnie w okresie letnim

od******lcie sie od tych tzw ,, sezonowcow "

szukam luzu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 427 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6084
...powiedzial sezonowiec































"A w ogóle to ile ciśniesz na klatę ,że taki mądry jesteś?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
oj przepraszam ja zaczynałem w zimie ale cwicze mało 5 meichów ale nie zrezyguje z tego tyle pracy w to dałem i kasy na maszyny ze sory ale nie dam sie szybko pozdro

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
wes sie ziomus ogarnij:)





telewizor pod pachy i jedziesz

Im Wiecej Potu Na Treningu Tym Mniej Krwi Na Ringu
------------------------------
http://www.sfd.pl/Silownia_do_oceny-t410281.html 
n a s z a s i l o w n i a

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc - dysproporcje.

Następny temat

pomoc przy kreatynie

WHEY premium