SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryba_6/dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
planuje ćwiczyć ten mostek, zawsze doda pare deko, dobre są tzw martwe powtórzenia czyli jak mnie przyciśnie to ktoś pomaga podnieść i najwolniej opuszczam, i tak ze 2 razy. duzo to daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
zależy na kogo, no ale na Ciebie akurat może podziała. Może najpierw popraw siłę w WL bez mostka a potem dołącz go.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
dziś robie klatkę, może znajde kogoś do pomocy, jak nie to trudno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Negatywne powtórzenia dobrze robią na siłę. Największe przyrosty siły miałem gdy robiłem taki trening: 14,12 powtórzeń jako rozgrzewka + 6,4,2 jako serie główne z 90% ciężaru + 5,5 powtórzeń negatywnych (110% maksymalnego ciężaru) + 16 powtórzeń na dobicie mięśnia:) 3 minuty przerwy przy tym a ćwiczenia były takie:
- wyciskanie na płaskiej
- wyciskanie na płaskiej wąsko
- wyciskanie na barki
- uginanie na modlitewniku
- wyciąg górny do klatki
- martwy ciąg
- przysiad
Nie pamiętam dokładnie która partia z którą na jakim treningu. Bo to w styczniu 2010 robiłem:)

Ryba no to niech ta siła rośnie:)
Meju a Ciebie trzymamy za słowo że wrócisz z dziennikiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
chciałbym wrócić z tym dziennikiem ale nic nie obiecuję, bo może coś się zmieni i potem będzie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no ryba siła jest:)

fajny ten 10tyg. trening, tylko pewnie w kurczaka ciężki:) chociaż tak patrze na niego, to akurat bym mógł nim iść bo początek bym dał rade:PP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
dziś, znaczy się wczoraj miałem trening trójek ,,3", i się pomyliłem i zrobiłem ,,5" tzn po 5 powtórzeń, co najlepsze w ,,3" mam ciężar większy, i 90kg w ostatniej serii z mostkiem zrobiłem 5 razy bez pomocy! +dodatkowo 3 negatywne powtórzenia, no sam nie wierze, ten mostek chyba coś daje, z logicznego punktu widzenia robiąc go bardziej pracuje dół klatki na który możemy więcej ciężaru wypychać, to wygląda na to że jak skończe ten plan to może pójść i 105 kg

przyznam się chłopaki, zjadłem dziś kebaba... nie było mnie w domu 8 godzin i strasznie głodny byłem a braciak któremu kierowałem szedł z kumplami na kebaba to i mi postawił, wolałem zjeść niż dopóścić do katabolizmu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
e tam nie pękaj:D chociaz dobry był!?!!?!:p chyba bd trenował tym treningiem co ty na początku dawałeś:) jak co to mogę liczyć na rady?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
no pewnie chodzi ci o 5-3-1 wendlera? ja jescze nim ćwicze przez 2 tygodnie polecam go jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
no o niego chodzi:P napiszesz do mnie na gg? 1337021, mam pytania:) i musisz mi powiedzieć co jest co też:)

dobra chyba Cie nie ma:)bede około 8, to może jak wstaniesz też to napisz:)
bd robił chyba z ćwiczeń dodatkowy ten "styl"
2. Triumvirate

spojrzysz na niego? powiesz mi na co które ćwiczenia są? np te dzień dobry, wznosy nóg w zwisie, i czym moge pozamieniac ćwiczenia niektóre:) i czy dodać np biceps, łydki, przedramie? bo na biceps nie widze nic xD
czekam na odpowiedz ziomek:P śpij dobrze

i mam w każdym z ćwiczeń sprawdzić maxa przed rozpoczęciem żeby wiedzieć jak robić:)?

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-02-21 08:52:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening dzielony po FBW proźba o analize i rospisanie

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium