SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryba_6/dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
zdrowia;] ja włąsnie zbieram się do lekarza i będę godzine przed jego przyjsciem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
a dzięki dzięki, gorączki już nie mam ale katar i zatoki dają o sobie znać... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dawaj się chorobie Walcz z nią
I na Siłownie bo pamiętaj nie ma op**** się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
teraz akurat mam 2 dni przerwy, to mam nadzieję że zdąże się zregenerować i wyzdrowieć
dzięki za troske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Nikt sie o cb nie troszczy,tu nie dom spokojnej starości ;p trza trenować !!! :D:D
vita-minera se kup ;p :D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Czujesz się osłabiony? Bo jak nie to siłownia tylko pomoże wyzdrowieć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja ie czuje oslabiony ale daje rade:D ryba jak zyjesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
gdybym nie był osłabiony to luz, najlepiej wypocić robiłem tak zawsze i pomagało
ale teraz to mnie zatoki bolą, i się pochylić nie mogę... i raz sie poce raz nie, a gorączki nie ma
boksero- trzymam chociaż diete, jedyny plus
jutro musi być trening!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No z zatokami nie za fajnie ćwiczyć:/ ale do jutra będzie dobrze:)
Ja też jak ostatnio się źle czułem to po treningach była poprawa samopoczucia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
chłopaki nie zdziwcie się jak jutro trening będzie dość szybki, prawko odbieram więc wieczorem mnie raczej nie będzie już ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening dzielony po FBW proźba o analize i rospisanie

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium