SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryba_6/dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
myślałem może o jakimś trójboju ale bym musiał 25 km dojerzdżać do klubu... do młodzików strongmanów jestem za cieńki
nie mam wyglądu z jakmim bym mógł na jakiś zawodach kulturystycznych wystartować, jedyne co mam to siłe i to też nie wszędzie...
będe brał udział w konkursie keltona na najlepszą domową siłkę także wrazie czego to wy mnie znacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Co to jest 25 km:) prawko jest to tyle co nic, 20 minut i jesteś:) ja na sw i na basen mam 20 km.
Ryba pracuj nad wyciskaniem a nie pier**l i do trójboju:)
Powodzenia w tym konkursie keltona:) a już się zaczął?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
jakoś na początku marca ma się zacząć to musze posprzątać siłownie ;p
rozejrze się za jakimś planem w wyciskaniu, kiedyś jakiś widziałem ale nie pamiętam już gdzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
plan niemieckich ciężarowców wpisz w wyszukiwarkę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Ty masz duże szanse żeby wygrać ten konkurs:) wstaw jaki plan będziesz robił na klatę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
sporo osób tam nagrody otrzymuje to moze i ja się załapie, duda z keltona bierze udział w tym konkursie a ma siłownie konkretną... a są i lepsi od niego

to ten plan niemieckich treningów co meju polecił http://www.kulturystyczni.pl/viewtopic.php?f=2&t=217

ten znalazłem sam: https://www.sfd.pl/10_tygodniowy_PLAN_WYCISKANIA_LEŻĄC-t373501.html

a tu ciekawostka: https://www.sfd.pl/MOSTEK_podczas_wyciskania-t187988.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
no to widzisz, bierz się za klatę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No Ryba ciekawe artykuły tu dałeś:) ten plan niemiecki całkiem ciekawy:) ten drugi chyba z innymi partiami byłoby trudno połączyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
spojrzałem na forum trójboju siłowego, dziś zaczynam 6 tydzień treningów, plecy pójdą, pociągne jeszcze 2 tygodnie by skończyć ten plan i zajmę się klatą, choć powiem wam że dzięki temu planu zdobyłem b.dużo siły ogólnie, w nogach, plecach barkach, noi w klacie troche też

meju- czemu dziennika nie prowadzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
z braku czasu niestety, a może po prostu się usprawiedliwiam bo ze mnie taki leń, no nie wiem ;/ Planuję zrobić dziennik na redukcję czyli za jakiś może miesiąc, ułoże wtedy dietę, może supli dokupię. Narazie będę Ciebie podpatrywał jak CI idzie ta klatka nieszczęsna :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening dzielony po FBW proźba o analize i rospisanie

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium