SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryba_6/dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
boksero- ku.wa mać... prawie 150 na barkach i jeszcze na stojak nie trafiłem to się mogłem troche wkurzyć
z tą mutacją to duże prawdopodobieństwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
hhahaha dopiero to usłyszałem, hahaha pianie dobre :D Czy mnie oczy nie mylą? Masz u siebie suwnice smitha?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
meju- owszem i na dodatek nic za nią nie płaciłem i to firmy HES
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
dlaczego za darmo:)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
xDD, myśalem że sie połamiesz przy tym stojaku :D:D:D
dobrze wykonane siady ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No że się tak nie boisz bez asekuracji ten przysiad robić:)
Suwnice też na złomie znalazłeś?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
To weź mi ją oddaj :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
braciak mi ją załatwił bo te plastiki co do sztangi są przymocowane i po szynach chodzą się wyrobiły i nigdzie nie moge dostać takich... moze z keltona by załatwił
miałem na nią kupca za 1800zł ale braciak nie kazał mi sprzedać... tam jest 140kg obciążenia
a te przysiady to zawsze można do tyłu sztange zrzucić, a nie mam nikogo by mnie co trening asekurował... :/
janusz- takiego złomu nawet na złomowisku nie znajdziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491




witam odwiedzających
fota posiłku potreningowego oraz obiecanego betonowego hantla 12,5kg, z porównaniem do kupnego hantla o tej samej wadze

dzisiejszy dzień nie był zbyt ciekawy, diete starałem się trzymać, koło południa byłem na pogrzebie to mnie przewiało do całości na cmentarzu, trening nie poszedł za ciekawie...

DIETA
I- 4 całe jaja + 2 białka + makaron
II- ostrowia
III- pierś + warzywa + makaron
IV- pierś + makaron+ warzywa+ jabłko
V- pójdzie serek wiejski 200g

TRENING
-barki

Militarry press
37,5kg x 5
42,5kg x 3
47,5kg x 3 -tu było bardzo ciężko, ale z uwagi iż robiłem to ćwiczenie siedząc a nie stojąc jak to przeważnie robiłem, to dałem rade

szrugsy
100kg x 12
116kg x 10
126kg x 8 -poszło dosyc lajtowo, ale jednak robiłem to bez życia...

wyciskanie hantla

15kg x 12
17,5kg x 10
20kg x 8

unoszenia hantli na boki
10kg x 12
12,5kg x 6

a więc trening po raz pierwszy od założenia dziennika nie poszedł mi sprawnie oceniam 5/10. Nitro przed treningiem nawet mi nie pomogło i nic mi się nie chciało, obecne mam temperaturę 38,5C', musiałem zrobić trening, zakończając jednocześnie 3 tydzień treningu, teraz 2 dni przerwy więc postaram się jakoś zregenerować



Zmieniony przez - ryba_6 w dniu 2011-02-01 22:29:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Wracaj szybko do zdrowia. Kładź się do łóżka, fervexa zjedz albo theraflu. A hantel fajny:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening dzielony po FBW proźba o analize i rospisanie

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium