SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryba_6/dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491


przy takim mi się najlepiej biega, nie rozumne o czym to jest i dobrze na siłowni tego nie słucham

i nie mogłem się powstrzymac by tego demota nie wstawić
aby przeczytąc należy przybliżyć

Zmieniony przez - ryba_6 w dniu 2011-01-26 21:06:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ryba co do demota to chyba zaczne taką diete:D

ale pamietaj o efekcie "jojo":D
u dziewczyny może wystąpić xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
ale za to samemu jak by się wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
:D wpadnij do mnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
no to co za problem? zbierasz kumpli, piłka kosztuje jakies 20/30 złotych i heyah, w necie jest troszke porad, jak juz ogarniecie troche, to mozna wystapić do związku o pomoc. Chłopaki z Rzeszowa tak właśnie zrobili i chyba u nich drożyna powstanie

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
to nie jest zły pomysł tyle że u mnie to zainteresowanie jest głównie piłką nożną... w ręczną nawet bym chciał pograć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Nie wiem czy mi się wydaje czy Ty bardzo mało jesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
szczerze? w dni nie treningowe nawet więcej nie moge wepchnąć... i wychodzi troche mało...
w DT więcej staram się jeść, i to nawet ,,na siłe"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
niby mało je a pare ma jak nie powiem kto:D

ryba chodz do mnie pomóż z nogami i z planem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
z nogami zawsze, już lece
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening dzielony po FBW proźba o analize i rospisanie

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium