SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryba_6/dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
w 1 filmiku nie wina gościa od asekruacji bo to był ułamek sekundy i tylko wina tego co leżał a drugi to masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
tego drugiego to bym sztangą yebnął za coś takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
pierwszy filmik miazga, sam czasami lubie zrobić klatke używając małpiego chwytu ale teraz chyba przestane

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
czyli to się nazywa małpi chwyt powinno sie nazywać klatko łamacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Kiedyś w USA był podobny wypadek, sztanga spadła futboliście na szyje i przeżył

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
właśnie, footballiście, to kawał chłopa pewnie ;)
chłopaki niestety nie będe miał czasu na prowadzenie dziennika.... ze szkołą zrobiło się krucho, jeszcze te prawko to czasu nie mam... do was będe wpadał jak tylko znajde czas, a końcowe wyniki cyklu będe zapisywał lub inne nowinki by się pochwalić chociażby

3majcie się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
no ryba to powodzenia:) a jeśli można wiedzieć to za którym razem prawko zdałeś?:)
A3 super auto może też kiedyś kupie, ale jak od marca do roboty pójdę to mam zamiar motocykl kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
powodzenia:) żebyś sie nie rozbił i wrócił tu się pochawlić siłą::) trzym się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
janusz- prawko za pierwszym razem zdałem od marca ide na motor
dzięki chłopaki
narazie idzie dobrze wszystko, w sobote kupuje sztange, pas i jakies pierdoły na siłownie to się pochwale i foty wrzucę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
e no za pierwszym zdać to sztuka:) ja za 5 zdałem auto ale motor za 1:) tak że prawko na motor będzie akurat na sezon, tylko maszynę jakąś kupować i śmigać:) no i chwal się czasem jak tam wyniki siłowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening dzielony po FBW proźba o analize i rospisanie

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium