SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ryba_6/dziennik treningowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ciechanów hmm to jest chyba godzinka drogi ode mnie:) bo kiedyś tam na badaniach byłem ale nie jestem pewny:P więc może kiedyś się stykniemy:)

a co do tego sprzętu to dzięki, ale i tak bym musiał Ci zapłacić bo było by mi głupio że się narobiłbyś a ja tylko bym się cieszył:)

jak jakiegoś pięknego dnia będę mógł do piwnicy się przenieść to może poprostu podpowiesz co jak zrobić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
Już sprawdziłem w googlach:) pomysłowy jesteś:)
No ja też nie piję, ostatni raz jakoś w grudniu w weekend przed założeniem swojego dziennika:) a następny raz to chyba też w grudniu bo tak sobie postanowiłem:)

Boksero to niech dziadek z kapelą też ćwiczą albo ich na trasę koncertową wyślij:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
boksero- to gdzie ty mieszkasz? jak bym miał kiedyś za dużo paliwa to bym ruszył w trase i się jakoś zgadać

janusz- jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma jeszcze będe musiał zdjęcie moich wypasionych hantli betonowych zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
No to dawaj te zdj:) to też dobry pomysł całe z betonu zrobić:) chociaż to stały ciężar i szybko może się skończyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
no właśnie ja już ich żadko używam, bo mają po 12,5kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryba_6 - aż tak zimno masz na siłce że w czapie ?
Tyraj , tyraj !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Nowy dwór mazowiecki, kojarzysz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491


Matth3w - własnie dopiero zobaczyłem że zdjęcia nie ma które miało się wstawić ale już nadrabiam. to jest moja maksymalna temperatura na siłce ok 4-5C więc czapka się przydaje


boksero- ja tam mecze grałem taka drużyna jak Sokół Grudusk ci coś mówi?

Zmieniony przez - ryba_6 w dniu 2011-01-30 21:35:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
niei ile jezdziłeś tu?

kurde gryfu szukam jakiegoś xd czy jeśli gryf ma 2m to coś się dzieje? ciężej go opanować czy coś:)?

albo mam do wyboru kupić gryf dłuższy albo obciążenie xD

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-01-30 21:42:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 666 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4491
nie musi być koniecznie długi, tylko patrz na to ile cm jest na obciążenie popisz do firm mających w ofercie gryfy to oni ci napiszą co i jak
tam akurat były najdłuższe nasze wyjazdy to przy dobrych wiatrach 2,5h jeszcze do ostrowi mazowieckiej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy trening dzielony po FBW proźba o analize i rospisanie

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium