SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pyza/blog/__Nie_Ma_Że_Boli__

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46625

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Witam

----------------------Trening---------------------

Nogi
-przysiad tylny 25,20,15
-SS-dzień dobry+syzyfki 12-15,10,15,12

Brzuch
-spięcia leżąc 20,15,10
-podciąganie nóg do klatki w zwisie na drążku 20,15,10
------------------------------------
Notatka
Witam po długiej przerwie

Teraz postaram się regularnie dawać wpisy w treningów.

Ostatnio robię aero po treningu na rowerku 60minut tętnem tlenowym. W tym tygodniu niestety ani razu się jeszcze to nie udało. pogoda jest pod psem, totalnie....

Dzisiejszy trening widać mocno okrojony od razu przychodzi myśl, że olewam nogi
Nic z tych rzeczy.

Nogi a dokładnie uda są już zbyt duże do reszty . Na tle łydek wygląda to komicznie wręcz. Obecnie spokojnie wystarczy jedno porządne ćwiczenie wielostawowe na 4 głowy ( siady na dużej ilość powtórzeń) i jakieś uzupełnienie na 2 i 4 głowy. Pozwala to spokojnie utrzymać masę mięśniową nóg.

Teraz muszę skupić się na łydkami bo mocno odbiegają na tle uda. I mocno je podgonić.

Dzisiejszy trening mimo małej ilość ćwiczeń przyprawił mnie o zawrót głowy przy siadach ( głębokich do samej ziemi prawie) 90 sekunde przerwy robią swoje.

Jutro trening łap zapraszam na wpis ;)


pozdrawiam wszystkich blogerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Pozdro wracaj i zdawaj relacje z łap siłowo jak tam idzie ale jestem zmęczony hehe

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Cieszy, że będziesz regularnie dokonywał wpisów.

Łydkę proponuję 3razy w tygodniu po 5-6serii i 15-12 powtórzeń krótkie przerwy między seriami. U mnie widoczna poprawa jak tak często trenuję tą partię...

Pozdrawiam.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Witam

-------------------Trening--------------------------

bic/tric

-odwrotne pompki+uginanie sztangą stojąc 12-15, 10-8, 12, 10 ,8
-uginanie hantla o kolano+uginanie hantlą za głowy 12-15,12,10
-wyciskanie w leżeniu wąski chwyt+ uginanie ramion sztangielkami stojąc 3*15-12

Łydki
wspięcia z sztangą na karku 25,20,15
-------------------------------------------------------------
Notatka
Trening naprawdę udany.

Dziś był kumpel trochę pomachać u mnie na siłowni to inaczej było, było do kogo się odezwać

Ogólnie taka kombinacji SS widzę że pozytywnie wpływa na łapy jak i na ogólne podejście do całego treningu. Pompa była dobra.
Łydeczki na koniec spykałem podpompowało je i gitara.

Na koniec kumpel powiedział

"tak patrze na twoje łapy i k*urwa one są większe niż moje uda. Wydaję mi się że zacząłeś koksować troszkę...przyznaj się"

Takie komentarze motywują

Jutro robie bareczki. Zapraszam na wpis

------------------------------------
Kafar1991-

Wuchta34- sorry ze przeoczyłem wcześniejszy twój post. Czuwanie pomogło Teraz tylko trzeba czekać na wyniki pisemnych matur.

Co do łydek właśnie zamierzałem tak eksperymentować. Zacząłem od 2xtyg zobaczę jak to podziała, potem przejdę na 3xtyg na takiej ilość powtórzeń jak piszesz. Zobaczymy jak będę się rozwijać. Czuję że w moje łydki trzeba uderzyć często i mocno i na dużych ciężarach. Pamiętam że jak robiłem wspięcia siedząc na 185kg na serie to potem był widoczny progres. Z czasem się okaże.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wydaję mi się że zacząłeś koksować troszkę...przyznaj się - każdy mierzy własną miarką możesz odpowiadać. Zazdrość przemawia

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Witam

---------------------------Yrening----------------------------

Barki

-wyciskanie sztangi z klatki 20,15,10,8
-wznosy w opadzie tułowia+wznosy boczne 12-15,2*12-15
-szrugsy 20,15,12,6

Brzuch
spieca leżąc 25,20,20,15


---------------------------------------------
Notatka

Trening udany. Pierwsze wyciskanie dziś poszło na lajcie. Bareczki zostały porządnie ruszone. Następnie SS unoszeń dała konkretnie ognia do mięśnia . Szrugsy na koniec poszły na lajcie. Spięcia sobie zrobiłem na koniec na bojler. I zadowolony z treningu opuściłem moje sanktuarium

Jutro regeneracja i w końcu jak pogoda pozwoli zrobię aero .
----------------------------------
Wuchta34- Tak to jest już na tym świecie. Kumpel raczej w żartach o tym koksie mówił. Zasadniczo to on nie ćwiczy za mocno taki sezonowiec z niego. I tak naprawdę to on jeszcze nie wiem co to znaczy porządny trening. I wydaje mu się to takie łatwe wbić i koniec samo rośnie. A niestety tak nie jest....... albo w sumie stety ?....


koniec moich wywodów.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No i znów można z przyjemnością poczytać

Ty masz teras ss po kilka cwiczen, czy po dwa, bo nie moge sie polapac

Zmieniony przez - obliques w dniu 2008-05-24 18:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
obli- po dwa. Od następnego tygodnia trochę przejrzyściej nakreślę rozpiski
I miło mi jak miło się czyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Wiem, że dla nas liczy się technika nie ciężar ale mógłbyś pododawać ciężary, jakimi operujesz

Pozdro

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
mam małe pytanie czy jeśli na drugi dzień po treningu nie ma sie zakwasów w mięśniach to dobrze czy źle ? i czy to oznacza że trening był nie wyczerpujący ? chociaż na treningu nie byłem już w stanie robić następnych serii
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROPOZYCJA NA DIETE !!

Następny temat

jak zmierzyc??

WHEY premium