SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pyza/blog/__Nie_Ma_Że_Boli__

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46632

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
dobra forma

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
everr- THX jaka tam forma po 4miechach pizgania żelastwem dopiero wchodzę na obroty

Dziś klata bic/tric ss ogień!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
-------------------------------Kontuzja!!!!------------------------

Witam
Zapraszam na wpis z treningu "A" (klata, biceps, triceps, brzuch)
-------------------------------------------------------------------

Klata

Płaska sztangielkami
1. 4s 15p=20,5kg 12p=24,5kg 12p=24,5kg 10p=24,5kg

Skos sztangielkami
2. 3s 12p=20,5kg(ost18,5kg) 12p=20,kg (ost18,5kg) 12p=20,5kg (ost18,5kg)

Rozpiętki
3. 4s 12p=14kg

Biceps/Triceps (SS)

Nie zaliczone
Nie zaliczone

Brzuch

Nie zaliczone
-----------------------------------------------------------

Trening ***owo na maksa.
Nabawiłem się kontuzji w prawym łokciu.
Nawet nie wiem kiedy po ostatnim treningu nic nie było dopiero jak dziś wstałem. Czułem lekki dyskomfort ****a. Już przy robieniu klaty jakoś dziwnie bolało. Potem ropiętki pierwsza seria i walka z bólem ****a. Bic/tric zero szans najwebywalo jak głupie. Teraz trzeba odpuścić i wyleczyć to g****. Pewnie to jest zwykłe nadwyrężenie już raz tak miałem. Nawet skos dziś był progres przez pomyłkę. I przy bolący łokciu zaliczony heh Kuuuuurwa taka moc dziś była i poszła się marnować.

Jutro nie wiem jak czy zrobię nogi czy nie jeszcze zobacze co i jak.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
nogi rob lokiec Ci w siadach nie bedzie przeszkadza; lacze sie z Toba w bolu tez mam kontuzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
tez mnie łokiec napierdzielał, wiec odpusc na pare dni siłke i powinno przejsc
zdrowia zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
kojot15 - kontuzje to pod *** są taka moc a się marnuje no i to przez takie g****

major15 -pomoże smaruj czymś i powinno być git

dokładnie to boli mnie tu




coś nadwyrężyłem naciągnąłem sam nie wiem. Od wczoraj smarują ta jakaś maścią dla sportowców i dziś jest o wiele lepiej. Dziś pewnie zrobię lekki trening. I trochę go zmodyfikuje. Tak żeby maksymalnie od ciążyć ręce.

szczegóły wieczorem


pzdr

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-12-04 16:29:38

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-12-04 16:30:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
--------------------Kontuzja!!!!---------------------------

Witam

Zapraszam na wpis z treningu "B" ( uda, łydki, brzuch)
--------------------------------------------------------------

Jest to trening zmodyfikowany z racji kontuzji prawego ramienia.

Cel to maksymalne odciążenie ramion i maksymalne pobudzenie kończych dolnych do rozwoju

Uda

Przysiady z sztanga na barkach

4s 12p=70kg 10p=80kg 8p=90kg 6p=100kg

Odwodzenie nogi z krążkiem
4s 20p 20p 20p 20p 5kg u kostki

Łydki

Wspięcia z sztangą na barkach
3. 4s 20p=100kg 20p=100kg 20p=100kg 20p=100kg

Brzuch

Brzuszki
4. 4s 20p 20p 20p 20p na klatę położyłem sobie 5kg i jazda
-----------------------------------------------------------
Notatka

Trening nie petarda bo ciągle na uwadze było kontuzjowane ramie. Głównie chodziło o maksymalne pobudzenie nóg do rozwoju i maksymalne odciążenie ramion. Dziś na przysiady zastosowałem piramidkę ( z mała ilości powtórzeń chciałem zobaczyć co na to nogi powiedzą). W sumie zdziwiłem się że ostatnia seria tak poszła lekko. Potem lajtowae odwodzenie wspięcia trochę brzucha i koniec.
Nie ma co szaleć. Następny trening się nie odbędzie ( "C" ) Niestety wolę odpuścić parę treningów a mieć zdrowe i wypełni sprawne ramię.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
no skonczylem na 8x112kg na klate teraz kurfa zlecialem do sety pewnie ale od nastepnego tygodnia wzniawiam trening znowu odrabiac hrhrhr i tego ograniczony zestaw cwiczen bedzie jak narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
czyli zestaw dyskotekowy klata bic brzuch hehe
Tak to jest kontuzja poważnie może w****ić człowieka i powalić mu zaplanowane cele że tak powiem. Też planuję zrobić pause teraz. Co raz nogi zrobię takim planem jak jest podany wyżej i nic więcej. trzeba doprowadzić łape do 100% formy

zdrowia panowie

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
---------------------Kontuzja!!!-----------------------------

Niestety zapowiada się dłuższy odpoczynek od siłki i muszę przerwać na 2 tygodnie przed końcem cykl III . Pewnie jeszcze coś około tygodnia dwóch minimum . A potem jak wróce do treningi to będą lajtowe by nie katować ramienia i dać mu przyzwyczaić się do ciężaru. Powoli będę wchodził na obroty. Nawet bardzo powoli.

Postanowiłem dać dziś podsumowanie zanim wszystko zleci
Podsumowanie pewnie będzie coś około 19.00


Fotki już pstryknąłem dziś rano. Pozostaje złożyć do kupy i dać do oceny


zdrowia panie i panowie

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-12-08 09:56:13
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROPOZYCJA NA DIETE !!

Następny temat

jak zmierzyc??

WHEY premium