SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pyza/blog/__Nie_Ma_Że_Boli__

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46653

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Zgadza się, niektórzy mówią, że tak jest łatwiej - może i tak, ale daje też lepsze efekty, dlatego sam robiłem francuza za głowę. Jak zwykle oglądam dziennik hehehe pozdro

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
kojot15- Tak też zrobię. Francuz bez szaleństw chodź jest moc na 50kgx5p tylko łapy mogę nie wytrzymać i znowu kontuzja. Teraz będę robił go na śmiesznych kilogramach, ale za to ruchy będę wykonywał bardzo wolno i sztangę będę opuszczał za głowę. W pełnym skupieniu/koncetracji. Powiem że po dzisiejszym treningu który odbył się w południe jeszcze czuje mocno bice i trice.

kafar1991- co do efektów to zobaczymy jakie dają teraz będę robił za głowę na każdym treningu. Czasz pokaże. Twojego bloga też sledzę, mało pisze by spamu nie robić za mocnego w nim


czasz na regeneracje.........

dobranoc

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2008-04-21 00:14:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
jak dziś zakwasy ***ię całe łapy, ale na tricach najgorzej masakra jak dziś zrobię trening to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrobisz i nie pitol tffartkim trza byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4395
Oj tam zakwasy, ja miałem codziennie zakwasy przez 2 tyg. Czy było to przetrenowanie nie wiem, ale chodziłem.

<-No Pain No Gain->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Czy było to przetrenowanie nie wiem, ale chodziłem

Takie podejście do treningu powoduje , że stoimy w miejscu lub cofamy sie , niestety...

Zakwasy przez dwa tygodnie to znak od organizmu , że już ma dosyć i potrzebuje dobrej michy i tydzień wolnego...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
w tym tygodniu treningi takie na wejście w obroty

Powoli delikatnie. Jakieś choróbsko mnie złapało, ale dałejsobie z nim powoli rade.
Od następnego tygodnia lecę nowym planem i możliwe że dodam aero. Wszystko w niedziele dokładnie opisze opiszę.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
Wuchta34 a co powiesz na to ze mialem parzez pare miesiecy caly czas zakwasy praktycznie 7 dni w tyg i robielem wtedy najepsze postepy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
kojot15 ty jesteś oryginalny joke

Wieczorem dam znać co do nowego planu na definicję i jak będę robił aero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 481 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3671
No jestem ciekaw Pyza Twojego nowego planu na definicje pamiętaj że ćwiczymy mięśnie 2x w tygodni, gdzie trening na wszystkie grupy mięśniowe wchodzi w 2 dni treningu tj:

-wykonujemy 4 treningi w tygodniu w systemie: 2 dni treningu-1 dzień wolny-dwa dni treningu-dwa dni wolne
(A-B-W-A-B-W-W)

a prócz tego ćwiczenia izolowane - tu problem bo nie wiem jak Ty, ale ja np nie mam dostępu do wyciągów...trzeba coś pomyśleć o ćwiczeniach izolowanych z takim sprzętem, jakim dysponujemy.

Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na nowy plan!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROPOZYCJA NA DIETE !!

Następny temat

jak zmierzyc??

WHEY premium