SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pyza/blog/__Nie_Ma_Że_Boli__

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46654

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde powiadomki mi się z Twojego tematu wyłączyły, ale juz nadrabiam zaległości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
mam pytanie odnośnie treningu ACT, ćwiczę w poniedziałek środę i piątek. Jutro czyli w środę nie wiem czy będę miał czas na trening i czy w związku z tym mogę go zrobić dzisiaj a później środa i czwartek przerwa
a i jeszcze jedno pytanie czy z powodu zbyt intensywnego treningu (krótkie przerwy) może boleć głowa bo wczoraj na treningu mnie bolała ale nie wiem czy to jest przyczyną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
no tera to już za późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Helssing- właśnie z udami muszę zwolnić bo za szybko rosną nas dniach zajrzę dokładnie do twojego dziennika.

kudi88- witam. Ile czego ? pozdro małym kroczkami do celu

Russell 88 no no mam nadzieje ze zaległości nadrobione do ciebie zaglądam na bieżąco i śledzę twoje zmagania, tylko nie pisze by nie robić spamu niepotrzebnego .

ag3nt47 można przekładać treningi, tylko w graniach rozsądku i konieczności.
Nie mogę za często teraz siedzieć na forum sporo spraw się nagromadziła ostatnio. Głowa może bolec od intensywnego treningu mało tego można spawać, mdleć zwolnij tempo trochę i znowu spokojnie wejdź na obroty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 335
no spoko świetnie cię rozumiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Witam

_______________________Nie_Ma_Że_Boli_______________________

KLATKA/PLECY-SUPERSERIE


1. SS "A" wyciskanie w skosie w górę, sztanga 4*20-6
4s 2p=40kg 15p=50kg 10p=60kg 8p=66kg (ost=64kg)
1. SS "A" podciąganie na drążku 3*12-6
3s 12p 8p 6p


2. SS "B" wyciskanie w poziomie sztanga 12,6-8*2
3s 12p=62kg (ost=60kg) 6p=64kg (ost=62kg) 8p=64 (ost=62kg)
2. SS "B" wiosłowanie sztangielka 12, 6-8*2
3s 12p=32kg 6p=40kg (ost=34kg) 8p=40kg(ost=34kg)


3. SS "C" rozpiętki w skosie 12,6-8
3s 12p=12kg 6p=14kg 8p=14kg
3. SS "C" wiosłowanie końcem sztangi chwyt V oburącz 12,8,6
3s 12p=60kg (ost=50kg) 8p=70kg (ost=60kg) 6p=80kg (ost=70kg)


4. SS "D" poręcze 2*12-8
2s 12p=5kg 8p=10kg
4. SS "D" ciągi 12,10,8,6
4s 12p=70kg 10p=80kg 8p=100kg(ost=90kg) 6p=110kg(ost=100kg)

-----------------------------------------------------------
Notatka
Trening ogień.
Skupienie, Koncetracja, Cisza---->tylko ja i żelastwo
Tak wygląda dzisiejszy trening

Konkrety

1-1. SS "A"

Wyciskanie skos góra/podciąganie na drążku- Dziś poszło nawet lekko i w ostatniej serii dałem trochę kg na gryf. klatką wypchnięte do przodu łopatki ściągnięte pełne napięcie mięśnia i powolny w pełni kontrolowany ruch. Efekt był taki że pompa na klacie była już konkretna i dobrze było ją czuć. Do tego drążek który ładnie poruszył motyle do latania i Ogólnie SS dała konkretnie popalić.

2-2. SS "B"

Wyciskanie na płaskiej/wiosłowanie hantlem- W wyciskaniu płasko jest najgorsza pierwsza seria i to ona idzie najciężej. Ciężko jest się przestawić z mocnego skosu na płaską Potem już idzie dobrze z sporym zapasem sił mimo dodania kg Oczywiście łopatki ściągnięta klatka wypchnięta i pełna kontrola nad praca mięśnia i ruchami. Pompa już była konkretna i klatką nabrała bardzo konkretnych kształtów. Wiosło hantlą dziś widać na sporym progresie kg i co ważne był zapas sił na dużo więcej starałem się wiosłować plecami a nie jak 99% ćwiczących robi rękoma. Efekt był naprawdę dobry plecy ładnie było czuć i najszersze konkretnie spompowanie.

3-3. SS "C"

Rozpiętki skos góra/wiosłowanie końcem gryfu chwyt V- Rozpiętki dziś lajtowo poszło na następny trening trzeba będzie troszkę dodać kg. Mimo tego klatka ładnie była dopompowana przez rozpiętki i pompa była już naprawdę mocna. Wiosło końcem sztangi chwyt V dziś mimo dodania kg poszło lajtowo. Musze zrobić jakiś stalowy solidny zaczep V bo pasek skórzany już za mocno się wrzyna w dłonie . PLecy fajnie poruszyło wiosłowanie

4-4. SS "D"

Pompki na poręczach/ martwy ciąg- Pompki dziś jakoś dziwnie ciężko szły i mocno się napociłem przy nich. Dobrze że chociaż fajnie czułem jak klatką przy nich pracuje . Martwy powoli wchodzę na "swoje" ciężary dziś jeszcze lajtowo poszło. Na następny trening dodamy parę kg. Na koniec ogólnie czułem się mocno spompowany i naprawdę padałem na pysk po treningu.


Jutro robimy barki i brzuch zapraszam na wpis.


pozdrawiam

===========================================================

ag3nt47-

Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2008-04-01 22:13:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Czytam i słyszę ten brzęk metalu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
obliques- ten brzęk uzależnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Pyza ja jak zaczynałem to uda w 2 miechy ok. 2 cm urosły...dochodze do 65-67 i chyba musze przystopowac z nogami bo i tak genetycznie dobre

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
Helssing jakoś tak jest że nogi ładnie puchną. Obecnie coś w granicach 71cm mam i zaczynają się powoli problemy z spodniami trzeba będzie teraz popracować nad ich jakością
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

PROPOZYCJA NA DIETE !!

Następny temat

jak zmierzyc??

WHEY premium