SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przestroga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1581
Zgadzam się ze wszystkimi, czyli z tym że to jego wina. Ale zgodze się z nim że jak się odkrywa to forum.... to zmienia człowieka :D Diety, treningi, odżywki.... Sam widze zmiane po sobie... Ale jednak mam bardziej wyj..... w te diety niż miałbym się katować. Co nie oznacza że jej ściśle nie przestrzegam, ale jak będzie coś nie tak to nara z dietą :) A poza tym bez treningów nie mógłbym chyba żyć, dieta też jest dobra :) Nawet na redukcji miesiąc, albo ponad te 2100 kalorii styka. Jak jest trening na mase to te 2800... I jestem cały happy :) Jedynie jeszcze nie moge się opanować z kupnem odżywek :P Ale coraz mniej mi na nich zależy, bo mam też inne wydatki :)

Tak więc współczuje mu no ale zdarza się... chciał przecież dobrze, ale przesadził :)

..:: Kulturystyka... A Way Of Life ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Kolego czytales wyzej co napisalem?

Wiemy jak jest.. nie ciagnijmy tego

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Czleniu bo wiesz co ci poprostu od***alo i niezwalaj wine na zwykle forum.Ja np niemam zadnej diety.Wp*****lam co sie mi smakuje.Czesto strama sie zeby jedzenie bylo z duza iloscia bialka.Np lubie kluski z jogurtem najlepiej bananowym.A tak to jem na co mam chec.Nie jem na obiad zadnej*****owej kaszy i suchej piersi z kurczaka.Bo mi jerszcze nieod***alo.Fakt ze przyrosty moga byc przez to wolniejsze.Ale po co to komu,az tak w szybkim tempie.Kulturysta i tak bys zadnym niebyl.Na starosc by ci to w ****u sflaczalo.Jak ktos chce miec miesnie.To wystarczy odpowiednio cwiczyc i duzo jesc.I nic sie niestanie jak cos bedzie tlustego czy cos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Prędzej sie otłuści jak świnia i na redukcji straci resztki mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 741
Jezi - ale ja byłem na redukcji, długiej, za długiej i za ostrej- ty wiecznie jestes na masie, lubie takie osoby co są na wiecznej masie, z redukcja nie mają nic wspólnego i wpisuja mi tu, że jestem głupkiem, może i jestem, ale takie stwierdzenia, niech piszą osoby z doświadczeniem, z niejedną redukcja za sobą, a nie nastolatkowie co walczą żeby im biceps urusł z 30cm na 35, wiele osób musiałoby wwalić w siebie sporo mety, żeby wyglądać jak ja przed redukcją, a ja zrobiłem wszytsko na "sucho" także
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Heh no mozna powiedziec ze jestem na miasie.Mimo ze wygladam jak o redukcji.Ale cuz taka genetyka.Powinienes bardziej na luz wrzucic.Ale to nie takie proste nie.Lepiej zacznij to wszystko od nowa.Z wiekszym dystansem od tego.Nietraktuj tego jakby zalezalo od tego twoje zycie.Jeste przeciez takie cos jak pamiec miesniowa.Szybciej odzyskasz to co straciles.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Jezi a co mi tam dam soga tobie za wypowiedzi

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Jezi, zniszczony juz wyluzowal i jest lepiej. Nie robmy smietnika ok

Mysle ze teraz zostawimy wolne miejsce Zniszczonemu

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 200 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2152
ehhh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1029
Bez urazy zniszczony, ale skoro twoim zdaniem doświadczenie mierzy się obwodem bicepsa to nie dziwie się że się leczysz, druga sprawa wiek również wyznaczasz obwodem bicepsa? Nastolatkowie co walczą o 35 ? To 30 latek nie może walczyć o 35 ani mieć doświadczenia? Pozatym troszke o tym co ci się przytrafiło - robisz z siebie ofiare chociaż to tylko i wyłącznie twoja paranoja oraz brak realnego oceniania świata, może już wcześniej miałeś nieujawnione skłonności do psychozy czytaj choroby psychicznej ale dopiero teraz ci się to ujawniło i z czasem napewno by to wyszło więc to raczej nie wina SDF - tak samo mogłeś przeczytać gazete albo posłuchać kumpla z bickiem 45, jeszcze jedno, żaląc się i szukając winnych tylko pogarszasz swoją sytuacje, weź to na klate skoro jestes BIGGY i żyj dalej, bo człowiek uczy się na błędach, tyle odemnie sorki za esej :) Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metabolizm

Następny temat

Witaminy i ich zalecane dawkowanie

WHEY premium