SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przestroga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11256

Jeżeli w niebie nie będę mógł palić cygar, nie pójdę tam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 986
Prawda jest jedna.
Na tym forum 90% to zwykle szczeniactwo wypisujące brednie wyssane doslownie z dupy.Niestety wiele osób nie ma zbyt duzej wiedzy by skasować,usunąc,lub konkretnie sprecyzowac odpowiedz(swoją)-co i jak-Niestety.Czytam to forum dla zabicia czasu.Nie radze brać do serca wypowiedzi ludzi z drugiej strony monitora o stazu tydzien,treningach 1 w tyg w domu na hantelkach i diecie pizza +kefir.Zreszta wiekszość wypowiedzi jest na poziomie 12 latków także kazdy wie kiedy trzeba zaufać a kiedy nie.
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1529
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
spieprzaj prosisz sie o bana...

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 741
jakoś z tego wyjdę i powalcze o lepsze, mam silne wsparcie od paru osób, dzięki chłopaki

Zmieniony przez - zniszczony w dniu 2006-08-02 14:58:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Skoro nie zrozumiałeś swojego ciała, to one ciebie też nie, tak wiec w buncie zostałeś zniszczony" - Jakbyś wiedział co na ciebie jak działa, kombinował sam na sobie, to byś do tego doszedł sam. Poszłeś na łatwizne i zniszczyłeś sie sam. Pozatym ( nie wiem jak inni ) ale ja zanim dostałem sie na to forum to poczytalem kilka ksiazeczek ( od lat 70 do dzisiaj ) i sam rozumuje co jest lepsze i dlaczego ... a podczas treningu moje ciało mi odpowiada czy to jest to, czy zmienic na inne bo to bezsens.
Pozdrawiam
PS - Forum nie niszczy forum uczy ..... MYŚLEĆ!!!!! A ty myśl o sobuie a nie sluchasz !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
człowiek uczy się przez cały czas z wyjątkiem pobytu w szkole

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-08-02 21:10:40

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-08-02 21:10:50

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Coś w tym jest co napisał Rothen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Stary zlituj się, to nie forum zniszczyło ci życie. Równie dobrze mogłeś się naczytać o kosmitach i później przemykać kanałami w obawie przed inwazją.

Widocznie miałeś wcześniej skłonności do tego typu zachowań, może po prostu za dużo stresu, może zwykła nerwica, która znalazła ujście w taki sposób. Nie przejmuj się, ja też kiedyś miałem nerwicę żołądka i też miewałem różne dziwne schizy - to normalne (takie te nasze czasy, że jest to już normalka).

1) Podlecz się
2) Stań mocno na nogi
3) Przekreśl wszystko grubą krechą i zacznij budować formę od nowa - ale mądrze.

Pamiętaj - bariery stawiamy sobie sami w naszym umyśle.

Trzymam kciuki za ciebie

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metabolizm

Następny temat

Witaminy i ich zalecane dawkowanie

WHEY premium