SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przestroga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
kończ waść wstydu oszczędź.
Jak sam piszesz "przed obsesyjnym odchudzaniem". Więc jak każdy powtarza to wielokrotnie na forum "wszystko ale z głową!". U ciebie tej głowy zabrakło widocznie.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Nie rozumiem czemu napisales ze to sfd zniszczylo ci zycie? To byla niestety Twoja niewiedza. Jak sam napisales, ze swoj organizm trzeba poznac- no wlasnie o to chodzi... dieta nie jest na 2-4 tygodnie tylko na troche dluzej i zeby poznac swoj organizm i zaglebic wiedze na temat odzywiania to trzeba niestety troche sie w to pobawic

Moja propozycja aktualna, chetnie pomoge jak masz problemy

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2219
a może daj sobie spokój z treningami i idź do szkoly, skoro treningi to jedy cel w twoim życiu. Znajdź se inny cel.

Zmieniony przez - czako86 w dniu 2006-07-29 21:38:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 741
przykładem który moim zdaniem mnie zatracił, jest stabilizacja przy wychodzeniu z redukcji, bałem się zwiekszyc kalorycznośc że zacznie mnie zalewać, gdy miałem juz kończyć z redukcją bo czułem że jest pora miałem wilczy apetyt, ale bałem się nawrzucać kcal, żeby się nie otłuścić i nie posłuchałem organizmu że woła o kcal- tylko próba stabilizacji zakończyła się tak, że poleciały mięsnie, gdybym rzucił sie na jedzenie pewnie by tego nie było, mięsnie by się zostały -a fat i tak i tak wrócił może jeszce z nadmiarem, a mięśni nie ma i głowa zryta

uważam teraz, że stawianie organizmu w kryzysowej sytuacji jest nienormalne, a wiele liudzi chodzi głodnych na redukcji -czy nie tak?
albo branie środków które zagłuszają głód, sztucznie wzmacniaja organizm oszukując go że jest oki- maskując oznaki przetrenowania i niwelując uczucie głodu do minimum

Zmieniony przez - zniszczony w dniu 2006-07-29 23:02:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 221 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6101
dla mnie bezsensu !!!!!! po co obwiniasz to forum ? zwal wine na siebie !

większości ludzi , albo i wszystkim którzy śledzą to co tu pisze to pomogło a nie wpędziło w dół

lol masz jakieś urojenia stary - nie ćwiczymy i stosujemy diete na siłe tylko dlatego że chcemy

nie rozumiem w ogóle tego - BEZSENS !!!

omg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
nie robimy tego co nie jest dla nas przyjemnością i nie czujemy z tego satysfakcji , mowa o wszystkim o dziewczynie , siłowni , jedzeniu itp itd

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Tak to jest jak endomorfik chce mieć niziutkie BF i piękną rzeźbę. Niestety są ludzie, dla których osiągnięcie bardzo niskiego poziomu tłuszczu jest niemal niemożliwe. Twoim błędem było to, że nie obserwowałeś własnego ciała. Skoro widziałeś, że Ci mięśnie ostro schodzą, to trzeba było przerwać redukcje.
Ja mam ok. 20% BF. Pięknej rzeźby nie mam, ale gruby też nie jestem. Już wolę mieć troche tłuszczyku ale posiadać też choć troche mięśni i siły niż nie mieć tłuszczu ale pozbyć sie też resztek mięśni.


Nie chcę Cie martwić, ale jak przez długi okres czasu miałeś diete, to jak teraz ją odłożysz to zanotujesz kolejne spadki mięśni... tak to już jest, że jak ktoś nigdy nie miał diety to spadków nie odnotuje, ale jeżeli już ktoś miał przez dłuższy okres czasu dietke i potem ją odłoży, to straci naprawdę sporo i może nawet gorzej wyglądać niż przed rozpoczęciem ćwiczeń i diety.


I taka rada- chłopie nie załamuj sie, przecież kulturystyka to nie wszystko. Nie masz w życiu innych spraw na głowie?? Znajdź sobie pracę, dziewczynę i nie będziesz miał czasu myśleć o głupotach. Mięśnie za jakiś czas powrócą(te które miałeś przed rozpoczęciem ćwiczeń).

I ogólnie redukcja to jedno wielkie g****. Albo na forum ludzie nie mają pojęcia o redukcji, sam już nie wiem. Jak czytam teksty w których eksperci piszą, że na redukcji KONIECZNIE nastąpi zmniejszenie mięśni mimo dobrej diety i treningu to aż mnie skręca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Zniszczony podaj też swojego poprzedniego nicka, co Ci szkodzi. Skoro chcesz pomóc innym to o wiele więcej osób by Ci zaufało gdybyś podał tego swojego poprzedniego nicka gdzie miałeś tyle przeczytanych artykółów.


I jeszcze jedno- czasami lepiej jest mieć do czegoś luźne podejście, nie przejmować sie wogóle i wtedy efekty mogą być znacznie większe. Często tak bywa, że gdy mamy zbyt duże chęci to g***o z tego wychodzi.



Zapomniałem o bardzo ważnym pytaniu- jakim treningiem ćwiczyłeś podczas tej redukcji?? Jeśli robiłeś trening na wytrzymałość siłową z dużą liczbą powtórzeń, to sie nie ma co dziwić że tyle mięśni poszło.

Zmieniony przez - nicknuckle w dniu 2006-07-30 00:07:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Wina leży tylko i wyłącznie po twojej stronie ... bo na sfd nikt Ci nie napisał, żebyś doprowadził się do takiego stanu. Weź się stary ****a w garść, życie nie najważniejsze są mięśnie i piękne ciało ... najważniejsze co reprezentujesz sobą ! Głowa do góry, przestan się łamać wszystko będzie dobrze ! Życzę Ciszybkiego powrotu do formy psychicznej i fizycznej !

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Tak podaj stary nick.

Co do glodu na redukcji to tak nie do konca, jak masz dobrze ulozona diete to uczucie glodu mozesz odczuwac na poczatku

misiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metabolizm

Następny temat

Witaminy i ich zalecane dawkowanie

WHEY premium