SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przestroga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27159

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 141 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2199
zniszczony: jak sam napisales miales problemy z psychiką podczas odchudzania myslales o tym co jadla twoja rodzina i sie tym katowales, jak bacznie bys przeczytal dzialy ellisa to on tam napisal by zrobic sobie co jakis czas przerwe tzn wolny posilek ktory ma zregenerowac hormony ty zabardzo skupiles sie na walce i gramach jakie sa potrzebne w posilkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
Wiadomo.Nigdy nie można przeginać ani w jedną,ani w drugą stronę.Jak ktoś ma skłonności do popadania ze skrajności w skrajność to niech lepiej da sobie spokój...Najważniejszy jest rozsądek. Zniszczony gdzieś go w pewnym momencie zatracił. Razem z umiejętnością obiektywnego spojrzenia na siebie. W jego wypadku to działało podobnie do anoreksji...Trzeba pamiętać,że są pewne granice...

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale też bezsensu jest dązyć do czegoś do czego nie jest się stworzonym , zajmij się czymś i poświęć w podobny sposób sportowi , pracy , zajęciu w którym jesteś najlepszy

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Dokładnie. Ja się od września zapisuje na Kickboxing, siłka tylko rekreacyjnei. Odmawiam sobie tylu rzeczy, a i tak wyglądam gorzej niż nie jeden kolega który ma predyspozycje. Niektórym nie jest dane wyglądać jak grecka rzezba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
rothen czlowiek zawsze dazy do tego do czego nie zostal stworzony, wez presto po co bylby rozwoj nauki,sportu,ect.

W ten sposob zaprzeczasz temu na czym ten swiat stoji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
no to prawda, ja tez mam*****owa genetyke, ale sie nie poddaje juz tyle cm w bicepsie za mną wazne ze jest roznica, ze dalo to efekty to na co pracowalem tyle i licze na wiecej a niedajboze sie kiedys zatrzymam to zawsze jest pan mietek

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 305 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3521
Rothen a jak się czułeś przy tych 5/6 %bf bo słyszałem że wtedy hormony zaczynają wariować, nastroje i psycha się zmienia. Pozdr...

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi
"Życie jest jak Miriam: Niby wszystko ładnie, pięknie, a tu h*j"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Qazar ale co innego iść pod wiatr a co innego walczyć z huraganem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ogólnie wiesz moje objawy były bardzo inne od reszty bo nie stosowałem chemi , pobudzaczy itp.... no mniejwięcej to

-uczucie zimna , poprzednie wakacje to masakra , obojętnie ile stopni mi ciągle zimno , słabo się czułem , nie miałem siły gadać z ludzmi nawet , czytanie mnie męczyło , wszystkie czynności były udręką , psycha daj spokój , nie wierzyłem w swoje umiejętności , ogólnie wogóle nie czułem się facetem wogóle do dziewczyn mnie nie ciągneło , bolało mnie wszystko jak ćwiczyłem , głęboka ketoza , wejście po schodach było problemem..... ogólnie nie polecam tego nikomu ale rozumiem ludzi coi do tego dążą za wszelką cene , no ale niestety wogóle nie myślałem o robieniu zdjęć , wogóle nie miałem na to ochoty dlatego zdjęć nie mam , ogólnie wszyscy znajomi pytali się czy chory jestem ?? bo tak wychudłem siły zero , jak położyłem się na plecach wszystkie kręgi czułem , odciski się robiły , ogólnie nie poelcam nikomu teakiego czegoś ale że pytałeś to odpisałem , miałem BF 7-8% a moja norma ustalona przez badania lekarskie to pewnie jakieś 15-20% To wszystko trzymałem przez gdzieś hmm 3 miechy , i wyciągneła mnie z tego piłka nożna

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
korwa dziwne mailes te objawt, mzoe miales grype ja sobie takich rzeczy nei przypomninam ,mnie tylko bolay stawy a co do 5% to cos mi ciezko uweirzyc bo mnie kiedys psiales ze zeszles do 10%,a z 12 % przy twojej genetyce dojscie w 4-6 tyg do 6 jest imposible i to jeszcze na zbilansowanej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metabolizm

Następny temat

Witaminy i ich zalecane dawkowanie

WHEY premium