SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przestroga

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27150

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
bardzo mądre słowa

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Większość po trafieniu szóstki w totolotka zmieniłaby swoje życie na korzyść, ale znajdą się osoby(teoretycznie), które powiedzą, że to była najgorsza rzecz która mogła im się przytrafić... zależy od osoby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ach jak wy ładnie mówicie bierzecie to z neta nie te teksty ?


a może porpostu nie było ci dane w życiu mieć idealnej sylwetki z wielką klatą i wyrzeźbionym brzuchem

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 741
ja lubiłem ćwiczyć, najgorsza była dieta, ćwiczyłem zawsze do zaje***a
kochałem cwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
nie przeczytałem wszystkich odpowiedzi więc jeśli się powtórze to sory.
Więc wg mnie wiedza zawarta na tym forum jest wiarygodna i to indywidualna sprawa jak ktoś tą wiedze wykorzysta. Tak więc bardzo mi przykro ale to nie forum Ci zrobiło krzywde ale sam to zrobiłeś. To tyle z mojej strony.

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 741
ciekawe ile osób 'wiarygodnie' trzyma diety po kilka miesiecy jak ja to czyniłem, wiekszośc użytkownikow podjara sie założy posta o redukcji w stylu ułóżcie mi diete na redukcje, nawet jak cos 'ugrzebia ' to po kilku dniach rzucaja wszytsko bo nie maja silnej woli - ja bylem wytrwaly, a co mam w zamian- chorbe psychiczną i gorszą sylwetkę niż przed całym tym mętlikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wiesz piłą elektryczną można przepiłować całe drzewo a można też się nią zabić , więc lepiej zacząć wszystko robić małą piłką i piłować wolno a błędy spowodują tylko nie wielkie ranki na tobie , powoli i do celu

więc głowa do góry nie użalaj się jak baba tylko pracuj

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 188 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5737
Domyslam sie ze zapewne jestes endo. Za bardzo skupiles sie na swoich slabych stronach. Taka juz poprostu genetyka. Lapiesz tluszcz ale i rowniez sporo masy. Powinienes sie troche zredukowac nie mniej jak 12% i klepac mase. Ty przeklinasz swoje geny za to wiekszosc ektomorfikow ci zazdrosci. Nie jest ci poprostu dane miec super rzezby za to innym nie jest dane miec twojejego umiesnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 741
chciałem jeszcze dopisać, że temat ten założyłem aby ludzie którzy nie znają swoich możliwości, swoje organizmu, nie potrafią odczytać tego co ciało im podpowiada, poprosru nie robili redukcji- lepiej nie tykać czegos jak się nie jest na 100% pewnym, nie chcę żeby ktoś się nade mną użalał nie po to to napisałem, choć faktycznie czuję się naprawdę źle ale mniejsza z tym, może ten post uchroni kogoś przed obsesyjnym odchudzaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
ćwiczyłem zawsze do zaje***a

tu chyba też jest błąd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metabolizm

Następny temat

Witaminy i ich zalecane dawkowanie

WHEY premium