SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 10

Dieta:
jajka+ grachamka+ omega3
gracham + łopatka + ser + omega3*
gracham + łopatka + omega3
gracham + łopatka + ser*
łopatka

*Mama mi przemyciła do kanapek do szkoły ser żółty, nie było go dużo więc myśle że nie zawazy to na efekcie tej fazy, jednak od tej pory posiłki gotuje sobie sam.

Trening:

Sekwencja C
MP 20/30/30/40
rozpiętki odwrotne 2/3/4/4 sztabki
podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 25/35/35/35
uginanie nadgarstków 35 const

Trening przebiegł w wolniejszym tempie niz zwykle gdyz na siłowni było dużo ludzi- wiadomo koniec semestru, trzeba wf zaliczyc miałem ochote jeszcze pokopac w piłke ale hala była zajeta.

Podsumowanie dnia:
Dzień w miare przyzwoity, czuje sie lekko padnięty ale to minie jutro tylko praca. Staram się jeść zdrowo co nie jest łatwe w realiach szkoły gdzie każdy zapycha sie słodyczami i chipsami- staram sie odsuwac jak najdalej mysli o tym, i trzymac w zapasie tego cheat meala.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 11

2h marszu

Dieta:
gracham+ jajka+ majonez
gracham+ miesko
gracham+ miesko+ omega3
kapuśniak+ miesko+ omega3*
omlet*

*mam w planach dopiero zjeść

Dzień wporzadku, zaliczyłem angielski w terminie zerowym bilans Sesja: Ja 3:0 zostaje 5 egzaminów, kolejny 18 stycznia- geografia polityczna (ustnie)

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 7798 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 225727
Marshall oj nie przejmuj się innymi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Ann. ja sie nie przejmuje, poprostu mam ciężej jak mi brat gania wokoło mnie z serniczkiem, albo zapycha sie porcją makaronu z pieczarkami i serem żołtym wtedy, odzywa się we mnie taki wewnętrzny głos- jaki odzywał się w pradawnych neandertalczykach. Ten głos mówi mi... JEŚĆ!!

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 12

Dieta:

gracham+ jajko+ omega3
gracham+ miesko
gracham+ miesko+ omega3
jajka + jabłuszko
śledzik w pomidorach + miseczka orzechów ziemnych solonych

Trening:

Plan D+ 2h marszu
MC 20/25/30/30
wiosłowanie 40/50/55/60
wyciąg górny 3/4/5/4
wyciąg dolny 3/4/5/5
przenoszenie 20kg const
łydka na maszynie 40kg const
sztanga 90kg const
shrugsy 60 kg const
kratownica 35kg const

Wnioski:
Musze się pilnować z planem ćwiczen bo znowu go zapomniałem i trening troszke haotyczny, dieta ot tak sobie prowadzona mam wrazenie ze jest wiele niedociągnięć ale naprawie to przy zbilansowanej bo nie chce popadać ze skrajności w skrajność. Mam też kilka pomysłów jak usystematyzować ten dziennik, więc licze ze bedzie si

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-01-14 19:40:20

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 293 Napisanych postów 7798 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 225727
liczysz BTW czy tak na oko jesz ?

no niestety ciężko przy rodzinie/znajomych powstrzymać się od niezjedzenia słodyczy czy innych rzeczy. Ale najgorsze są początki potem pójdzie z górki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
narazie jem na oko, chociaz wiem ze ta grachamka ma 70g- ważyłem w sklepie ze słodyczami nie jest az tak źle, potrafie sobie to wytłumaczyć, albo zrobić ten cheat, gorzej jest z wytłumaczeniem że to nie mój wymysł ze zamiast makaronów, ziemniaków czy innych złych na moje oko rzeczy wole miesko. Ale trzeba być twardym Zresztą tak jak mówisz, zaczyna właśnie iść z gorki, jest łatwiej juz, bo mam mniej tych momentów kryzysowych ze musze zjeść coś słodkiego i mnie nosi. Narazie jest w porządeczku

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 416 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6505
Zajrzałam, oblukałam i trzymam kciuki! Dobrze Ci idzie, masz zdrowe podejście. Tak trzymaj!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 13

Dieta:
gracham+ jajka+ omega3
cyc
cyc
śledź w pomidorkach
schabik*
ok 200g orzeszków ziemnych
*mam zamiar zjeść

Podsumowanie:
Dzień leniwy strasznie, siedzę i słucham wolnych nutek- jakaś chandra czy co?! miałem sie uczyc na zaliczenie ale nie chce mi sie tyłka ruszyć do książek, ile razy nie siąde to mi nie wygodnie. No cóż najwyżej jutro bede musiał się więcej pouczyć... Ma ktoś sposób na lenia?




cycek z warzywkami, myślę że wyszedł mi spoko, no i nie drogo. 750 gram warzyw w biedronce to koszt 3zlotych plus cena kury to maks 5 złotych, za to jaka radość kiedy na talerzu nie musisz wybierać warzyw których nie lubisz


mavika dzięki, że zajrzałaś i za dobre słowo

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-01-15 19:14:41

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7226
Po ile u Ciebie stoi kg cycka?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

electro
Polecane artykuły