SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
jakbyś mieszkał blisko to bym się chętnie z Tobą podzieliła bo orzechów to Ci u mnie dostatek w dodatku ekologiczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Hehe pocztą mi wyślij miałem dać wypiskę ale dzienniki nie działają więc poczekam do wieczora. Jak na razie jestem po 45 minutach truchtu, dystanse się zwiększają co mnie cieszy. Czuje strasznie nogi po wczorajszym treningu czyli jest tak jak być powinno jadę wcześniej do szkoły dzisiaj i po drodze wpadnę na ryneczek warzywny, porozglądam się za orzechami, wezmę tyle na ile mnie będzie stać.
___________________________
Dzień 80

Dieta:



Trening:

45 min aero+ 20 burpee
Suplementacja:
do 1 i 2 posiłku 2 kapsy Omega 3

Kupiłem orzechy 25zł za kg:)

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-03-23 12:39:26

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ale taniocha:>

marshal co musze zrobić żeby brać udział w pasibrzuchach:)?

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-03-23 18:39:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Boksero co i jak z pasibrzuchami wiesz a jeżeli chodzi o orzechy to jest śmiszna sprawa, w biedronce za 150gram z Bakalandu życzą sobie 6,5zł, na ryneczku za +100g zapłaciłem 2,5zł więc przebitka duża.

Wczoraj zapomniałem zrobić wieczorem burpee więc dzisiaj dobijam teraz 20, przed treningiem 21

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-03-24 07:54:21

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
kurde ale kozackie masz ceny:) tylko zazdroscić:) kiedy dostałem darmo z 1-2kg ale teraz jakoś tej pani nie widać xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 81

Dieta:



Trening:



Suplementacja:

w 1 i 2 posiłku 2 kapsy Super Omega 3

Trening ok, ciężary do przodu- kończą mi się sztangielki na siłowni . Dieta trzymana, dużo warzyw jem teraz, pomidory, fasolka szparagowa, pieczarki jest dobrze, metabolizm podkręcony elegancko ciekawe co sie stanie za pare tygodni jak podbije białko i wrzucę spalacz
Samopoczucie też ok, mimo pewnych trudności w domu staram się jak najmniej denerwować i panować nad sobą. Kupiłem nawet buty do bioegania- promocja w Lidlu 60 złotych za pare .

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
mi też do biegania możesz kupić:P

co daje ta super omega 3?

ładnie wl sztangielek:) ja to strasznie się z tym męczę, uciekają mi na wszystki strony jak na chwile się rozprosze i ciężko strasznie panowac nad tym:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Kupiłem nawet buty do bioegania- promocja w Lidlu 60 złotych za pare .
Mnie tam spodnie i koszulka kusiły, ale po treningu ledwo co do domu dojechałam

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Gorzka mnie też kusiły te spodenki, dobre rozwiązanie jak ma się duże uda, no ale niestety możliwości finansowe nikłe więc i zakupy ograniczone, w Lidlu jest o tyle fajnie ze co jakiś czas powtarzają te promocje więc licze ze jeszcze dostane te spodenki
Boksero zaraz podeśle ci link do badań nt. O3

Jako, że mam teraz chwilkę to wrzucam zdjęcia z dwóch posiłków z wczoraj:



2 śniadanie



Kolacja

Teraz słówko o Activlab Night Protein Mix porcje 30g- zawartość torebeczki- rozpuściłem z 150ml wody i tu duży plus, kilka potrząśnięć szejkerem i gotowe, piana na dwa palce opadła szybko. Jeżeli chodzi o smak, czuć truskawke, ale też chemie, możliwe ze z mlekiem jest lepsiejsze w smaku. Działanie, wstałem wyspany, i rześki a że żadko taki wstaje więc możliwe ze to zasługa tego miksu białek. W mojej ocenie białko to zasługuje na ocene 4,5/5

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
kierwa znowu mi powiadomki nie działają. Co jest w tym drugim posiłku z jajami? Wygląda smacznie

/pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

WHEY premium