SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12537
chciałbym sobie ustawic Twoje zdjecia na tapecie :P nie no swiruje na siłownie ubrany jestes zobaczyłbym jak to wszystko wyglada teraz w pozach :)

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
czuje... i strasznie dyszysz hee nie no żartuje wariacie:)

ciesze się że Ci idzie i mnie gonisz:)

napewno jesteś moim faworytem i masz wygrać to!!! więc mi sie nie operdalaj tylko zasuwaj!:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 85

Poniedziałek – 28 marca - DT

DIETA & SUPLEMENTACJA:



w 1 i 2 posiłku 2 kapsy Super Omega3

TRENING:



Ciężary z zapasem siły, mało ludzi na siłowni więc przebiegł szybko i spokojnie.
Odrabiam zaległe burpee z wczoraj.

Micha ogarnięta, do kurczaka dodałem nowej przyprawy. Zapach nie podchodzi mi za bardzo. Zastanawiam się nad małym zagraniem taktycznym, do szkoły zaczne jeździć na rowerze- zaoszczedze kase, spale więcej kcal... musze to jeszcze przemyśleć

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 722 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5965
Pogoda robi się coraz piękniejsza więc warto wyciągnąć rower Ja zasuwam ostatnio piechotą na uczelnie bo jak widzę rano jak pięknie wstaje słońce i jak wspaniale jest na dworze to aż mnie same nogi niosą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
fajnie wam:) też bym mógł na rowerze jezdzić do szkoły ale czy warto 100m?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Ja uczelnie mam na drugim końcu miasta, piechotką dało by rade tylko chce czas zaoszczędzić więc rowerkiem to jakieś 30 mint by było... cztery razy dziennie

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 86

Wtorek – 29 marca- DT

DIETA & SUPLEMENTACJA:



w 2 posiłku 4 kapsułki Super Omega 3- zapmniałem zjeść przy 1 posiłku stąd taka ilość
TRENING:



Ciężary opanowane, więc przy następnym treningu chciałbym troszke dołożyć

Czeka mnie w sobotę prawdopodobnie wyjazd do Łodzi, odpadną aeroby- ale postaram się je nadrobić w niedziele

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
siemanko
wpadam znienacka

po co ten jogurt?
wiem ze skromne ilosci ale imo lpiej jakis owoc juz niz ten jogurt

po drugie dlaczego ladujesz extra 0-6 w postaci oliwy z pestek winogron?
daj albo oliwe z oliwek
albo jeszcze lepiej cos z 0-3
pomaga redukowac
ew. oliwe + 0-3



co jeszcze - platki na sniadanie byl poyebal calkowiecie
pewnie ten jogurt do platkow

wiec dajesz owoc -> banan,pomarancz,grejfrut
jakies 150g
masz troche cukru - ale i tak pojdzie w glikogen
do tego masz swoja porcje 'slodyczy' i witamin & minerałow ->owoce!

dajesz jajca -> wiecej
+ warzywa
+ jakies zrodlo fatu -> np. oliwa
+ owoce zamiast platkow i jogurtu

pos. 2,3,4 spox - ale duzo warzyw w 2-im
w 4 juz mniej - albo jakies bez blonnika,bez duzych ilosci blonnika

5 - tu dajesz wiecej twarogu ze sniadania
+ ew. 1-2jajca extra
zamieniasz zrodla fatu
wywalasz jogurt
i jest miód malina

pozdro

acha - pewnie na sucho jesz ten ryz/makaron
wiec imo lepiej sobie zostawic okienko ~20g wegli na jakies dodatki typu keczup,jakis sos low carb niz ladowac slodkie dodatki + jesc ryz na sucho


...i powodzenia w PB3!



yol



Zmieniony przez - solaros w dniu 2011-03-30 02:56:01

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 87

środa – 30 marca- DT

DIETA & SUPLEMENTACJA:



w 1 i 2 posiłku 2kapsy Super Omega 3

TRENING:
45minut aero w postaci szybszego truchtu

Solarosjogurt jest do sera, suchy nie wchodzi mi wcale, a tak ze szczypiorkiem jest elegancko. Olej z pestek właśnie mi się już kończy więc wrzucę Oliwę tak jak radzisz. A owies, czytałem że zapycha. Póki co bilans mi się zgadza, czyli wszystko jest ok.Wprowadzę część twoich porady od następnego tygodnia, bo teraz mam porobione zapasy, i brak czasu żeby cos pomyśleć sensowniej
Ta opcja z owocami wydaje się być bardzo sensowna w późniejszym okresie gdzie chce- za pare tygodni- podbić białko w gore jeszcze troszkę, myślałem żeby kupić białko w prochu- Muscle Up- żeby utrzymać kaloryczność muszę obciąć węgle czyli tnę z pierwszego posiłku tak? no i co myślisz o tym białeczku, intryguje mnie zawartość kreatyny, aż 3g/100g brał bym po siłowym/aerobach

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-03-30 12:57:19

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
siema

a czy jogurt naturalny to zło? myślałem że jest dobry:<

a sos to sam przecież z pomidorów chyba może zrobić sobie:P

dobrze idzie Marshal

jak ta omega 3 ci wchodzi? bo mi czasem odbija się rybką xD ale zapiłem porzadnie i już nie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

WHEY premium