SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43234

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Garenge, bez wulgaryzmów prosze

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Albo to sarkazm albo nie oglądałeś hardcorowego koksa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Oglądałem, ale nie lubie jak ktoś mi bluzga w dzienniku- sam staram sie ograniczać przeklinanie
taki mały zabieg estetyczny

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
to udana impreza:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 8

"Mężczyźni kochają walkę, a testosteron prowadzi do wojen. Jesteśmy biologicznie i genetycznie zaprogramowani na walkę. Tak nas stworzyła natura - mamy oczy z przodu, więc oceniamy odległość do ofiary, mamy zęby, więc polujemy. Polujemy również na siebie. Niestety..."

Dieta:
placek owsiany + orzechy
schabik + omega3
cycek + omega3*
rybka
cycek

* kupiłem przed zajęciami razem z sałatką z kiszonej kapusty, kukurydzy i paryki, powiem krótko, zapchalo mnie fest wniosek przy zbilansowanej bedzie wyciągnięty

Trening:
Plan A + 2h spokojnego marszu+ 45 minut szybkiego marszu

Skos 40/45/55/55
płaska 15/20/25/25
dipsy+ rozpietki 10, 2sztabki/10, 3sztabki x 3s
młotek 10/15/15/15
czachołamacze 25/30/35*6reps + 25*9
ugninanie 25/30/35
modlitewnik + prostowanie 2szt + 3sztabki/3szt + 4szt/3szt+ 4szt
przedramie 20/30/30/30

Siła skacze z treningu na trening w m,oim skromnym odczuciu, ćwiczenia zaczynam starać się wykonywać sumiennie, przez co fajnie pięką mięśnie . Wiem też na co zwrócić uwagę przy układaniu nowego planu treningowego jeżeli chodzi o klatke- dolny skos i wewnętrzna częśc.

Podsumowanie dnia:
Dzień na duży plus, czuje się wporzadku, ta sobotnia rozpusta pozwoliła mi się uspokoić troszke fizycznie, teraz chodze potulny jak baranek . Jutro dostane zagadnienia na kolokwium z geografii politycznej więc szkoła na plus, staram sie maksymalnie wykorzystac czas pozostały do zgrupowania. Byłem dzisiaj w sklepie z suplami, jest białaczko z Activlabu "Muscle Up", mam zamiar wziac paczuszkę w lutym na spróbowanie
Mam jeszcze pytanie odnosnie orzechów, czy kwasy tłuszczowe z włoskich różnią się w od tych w ziemnych? czytałem kiedys że jest jakaś roźnica w proporcjach czy coś.

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-01-10 21:12:53

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
No a żebyś wiedział, że udana mam więcej energii i jestem spokojniejszy. Mimo ze ktoś mi zżarł mięsko na jutro :-[, no ja rozumiem, nie zjadam rodzeństwu słodyczy już, więc w ramach podziękowania mogli by odczepić się od moich produktów miesnych... chyba zaczne pić melise...

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
mam to samo Marshall xd cały czas ktoś się częstuje moją kurą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzień 9

Dieta:
placek owsiany + 20ml oliwy
cycek + omega3
cycek
cycek
jajecznica + omega3

Trening:
plan B + 30 minut gry w piłke halową

prostowanie 6/7/8/8
przysiad 50/70/80/80
wypady 10/20/30/30
wspięcia na palce 90kg const.

Od razu po treningu futsal, dało mi to nieźle w kość ledwo żywy wróciłem do domu.

Podsumowanie dnia:
Dzień taki o sobie, w szkola jak zwykle, przygotowania do sesji (plan 3x Z Zakuć, Zdać, Zapomnieć narazie nie wiadomo co i jak z sekcją LA, nie wiadomo co i jak z sekcją rugby, zbliża się zgrupowanie czyli prawdopodobnie etap schodów w domu. Raczej nikt mi nie udzieli wsparcia psychicznego, bo robie to z "własnego widzimisię" zresztą kto przy zdrowych zmysłach je codziennie mięso, przeciez to nie zdrowe tak samo jak picie oliwy czy jedzenie 4 jajek... Już widze jak to będzie kolorowo... ogólnie to mam agresora włączonego, dzisiaj ludzie na siłowni szkolnej nerw mi nadszarpnęli robiąc sobie ze mnie jaja...

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-01-11 18:29:44

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Te kserówki już mam więc jutro wrzucę bo dzisiaj coś SFD szwankuje :) . Tam będziesz miał podany przykładowy plan na różne typy okresu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Dzięki wielkie raz jeszcze, przydadzą się przy układaniu nowego planu na siłownie, bo z moim trenerem sie nie potrafie dogadać po ludzku

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

WHEY premium