SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Poniedziałek –30 Maja- DT

DIETA & SUPLEMENTACJA:

1) schab + makaron razowy



2) muscle up na mleku+ banan
3) piers+ makaron razowy
4) jaja + oliwa

Rano i popołudniu 1kaps Coffeine 200+

TRENING:
Baza:
Squat 3x15 70kg*
RDL 3x15 55kg
WL 15/10/5 70kg
Wiosło 3x15 50kg
MP 3x15 30kg**
Drążek 3x max
Dodatki
Uginanie z supinacją 3x15
prostowanie jednorącz w staniu 3x15

* mam ogromnego krwiaka na kolanie więc liczyłem ze siady pójdą kiepsko, no ale dwie serie w miarę przyzwoicie do tego zamierzony ciężar, jest ok.
** ostatnie ruchy graniczyły z pieczeniem w barkach... I’m lovin it

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
super posilek wygląda, i trening tez konkret:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Wtorek –31 Maja- DNT

DIETA & SUPLEMENTACJA:

1) schab + ryż brązowy



2) Pierś z warzywami



3) serek wiejski



4) jaja + majonez+ grejfrut




Rano i popołudniu 1kaps Coffeine 200+

Dzięki Boksero
Wypiska z wczoraj, o dziwo cały dzień sie uczyłem i zapomniałem wrzucić trzeba sie postarać na uczelni, zaraz wychodzę po gazetę i bede szukał czegoś dorywczego.
No i kurcze mam problemy ze snem, kłaść się o 23 i wstawać 6 godzin później

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Środa –1 Czerwca- DT

DIETA & SUPLEMENTACJA:

1) schab + makaron razowy
2) Muscle Up na mleku + banan*
3) pierś + makaron razowy
4) jaja + majonez

*dzisiaj wybiła moja ostatnia porcja tego produktu, oceniam go dobrze mimo że jest zbyt słodki momentami. Byłem mile zaskoczony gdy po treningu wszedł idealnie. W piątek otwieram nowe białko- inna firma, inny smak więc wstępnie będę miał porównanie.

Rano i popołudniu 1kaps Coffeine 200+


TRENING:
Baza:
Squat 3x10 85kg
RDL 3x10 70kg
WL 10/8/8 80kg
Wiosło 3x10 60kg
MP 3x10 35kg
Drążek 3x max
Dodatki
Uginanie sztangi3x10
wyciskanie francuskie w staniu 3x10

Na siłowni parnik, gratis saune mamy więc lało się ze mnie jak ze świni. Założenia spełnione, jest to przedostatni trening w tym mikrocyklu, ale już śmialo mogę stwierdzić ze to FBW daje mi nieźle w kosć, po treningu baza+ dodatki na łapy nie mam ani grama siły żeby zrobić brzuch, ale jakoś sobie z tym poradzimy

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
no ładnie się ta micha prezentuje

widzę, że na większości siłowni wprowadzają teraz saunę gratis, bo u mnie też jest


"o dziwo cały dzień sie uczyłem i zapomniałem wrzucić"

nie sądziłem, że to kiedyś napiszę, ale zazdroszczę
ja się nie potrafię zmotywować, a teraz mam ostatni dzwonek, jakoś nie potrafię siedzieć w książkach

Zmieniony przez - carbon91 w dniu 2011-06-01 20:30:23

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Czwartek –2 Czerwca- DNT

DIETA & SUPLEMENTACJA:

1) schab + graham



2) pierś z warzywami
3) serek wiejski
4) jaja + majonez+ grejfrut

Rano i popołudniu 1kaps Coffeine 200+

Co jest goronczo to ja nie mam pytań, 2 dzien nad zalewem sie smarze. Krem 10 i dwie godziny odsypiania przyszłej jazdy...

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Marshall, tak smacznie wygląda ta Twoja szama, że aż się głodny robie mimo, że dopiero po posiłku jestem

Trochę czasu mnie nie było. Jak postępy?

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Hej, a noo postępów juz nie monitoruje, plany "pokrzyżowała" mi praca i sesja. na jesiań znowu wystartuje z redukcja jeżeli bedzie taka potrzeba.
Pracuje w chłodni przy rozładunku aut z warzywami i owocami więc te 8 godzin latania ze skrzynkami może zrobi ze mnie suchara jak nie to bedziemy docinać.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
a ja myślałem że graham to ta czarna bułka xD
powodzenia

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2011-06-09 17:50:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225726
a ja myślałem że graham to ta czarna bułka
Te bułki to moim zdaniem nie są grahamki a w dodatku są z zapieczonym serem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

WHEY premium