SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marshall~ Get hard or die trying!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43266

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 303 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2880
Piękne ... piękne te piersi z kurczaka

Zmieniony przez - Maracaibo w dniu 2011-04-28 10:39:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
ładna micha i dziennik, chyba się jeszcze nie wpisywałem, ale zaglądam od dłuższego czasu i muszę przyznać, że dobrze sobie radzisz

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ile Ci zajmują takie treningi ?
bo wygląda mi, ze dużo czasu spędzasz na siłce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Boksero dzięki napisałem Ci w dzienniku posta z propozycją małą. Jak myślałeś o małym wspólnym teście na jesień?

Ann to są stare fortyfikacje mojego miasta, fakt truchta się elegancko nie moge się doczekać aż wpuszczą wodę do parkowego "jeziorka"
Lepiej by mi się biegało gdym znalazł moje słuchawki... posprzątałem nawet wczoraj w pokoju i lipa

marcaibo piersi z reguły są piękne

carbon dzięki, staram się to jakoś sensownie prowadzić

dabadu trening zajmuje mi +/- godzinkę. Zauważyłem ze latam jak nakręcony motorek, nie sprzątam po sobie ciężarów i w ogóle jestem zły i wstrętny

Zmieniony przez - Marshall07 w dniu 2011-04-28 13:36:25

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 426 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3632
tak tylko nawiązując do tematu; get hard znaczy tyle co mieć erekcję )

Google: Przewodnik po Leangains

wszystko na temat diet przerywanej głodówki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
Marshall o jakim dokładnie teście mówisz? na jesieni to ja już będę pewnie na rekompie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
cyklop sprawdzałem nazwe w słownikach w necie- zarówno ten googlowski jak i inny popularny- i wychodziło mi że nazwa mojego tematu brzmi tak jak brzmieć powinna, wpisując hasło "get hard" wyskakuje "stań się twardy". Tym się kierowałem przy wyborze nazwy tematu

Bokserochodzi mi o jesienne masowanie, dowolny wybór diety, suplementów, treningu. Komu lepiej pójdzie

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
mi

ja tam "masować" nie bd;p

do ok 78-80 schodze, i rekomp, jeszcze bilans ustale, jakies pewnie 100-150kcal+ i powoli obrabiać bd ciało;) może jakiś spalacz tam wrzuce i cos zeby mięśni nie tracić ale to tylko może:)

może być tak że na czysto bd o robił i już:)

tak czy siak efekty będzie mozna porównać:)
i narazie ja nie myśle o masie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1168 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17388
Boksero nie cwaniakuj mi tutaj
no rozumiem, ja narazie tne ile jeszcze bede mógł, potem regeneracja- licze ze tez spadnie troszke i od września/października planuje delikatne nakładanie mięsa na siebie.

"W człowieku toczy się walka tego, co godne pochwały, z tym, co zasługuje na naganę..."

Dziennik:
http://www.sfd.pl/temat681966/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
ja pewnie coś koło wakacji/w wakacje skończe(przy dobrych wiatrach xD) w sobote mam nadzieje na 86, więc 8tyg na 6kg;) pewnie nie zejdzie na złość

mięcho dobra rzecz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Joga + basen?

Następny temat

Martwy ciąg problem

WHEY premium