SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

get big or die trying ? %-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
Godzina 6 rano, pobudka. Zagotowałem mleko, zalałem owsiane, obrałem jaja.. zjadłem owsiane, ubralem sie.. I polozylem na chwile. Poczulem ze cos jest nie tak, dziwny lek, najpierw lekkie drgawki i dreszcze.. Wstałem otworzylem okna,troche lepiej i myslalem ze przeszlo.. Polozylem sie i sie zaczelo, zacisniete gardlo, mega drgawki i dreszcze, nacisk na klatke i dziwne uczucie takiego odplywania,leku wykrecilem 999, i z kazda chwila bylo gorzej.. 5-6 minut przyjechali.. weszli do domu.
"prosze rozebrac bluze" rzucil doc, i slowa: o Panowie, mamy pakera, wiadomo o co chodzi.. <-
Zmierzyli mi cisnienie, 180/100. Pokocopolil ze bede wrak czlowieka itd, ze hormonow za duzo i takie tam..
Wsadzili mi palec w jakies gowno i robili jakas saturacje(?), nie wiem.. powiedzili ze ok.
Dostalem strzala z furosemidu (poczulem sie jak przed zawodami ). lałem przez 2h bez przerwy i pocilem sie jak wiór. do tego zagryzlem kap omegi z czosnkiem i agen. po 2-3h bylo w miare ok.

teraz kuje mnie dziwnie serce, i pytanie co robic dalej?

Lece omo 750/week, dzisiaj wypada dzien strzała, ale po kilku radach zmniejszam do 500mg/week, jednak przybije pozniej.
Do tego wrzucam aeroby.

Ide zaraz na trening, silowy raczej odpuszcze, zrobie sam aerobowy, bedzie ok?

Straszna wixa.
Dziekuje za uwage

It's not Revenge, It's Punishment!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 250 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7245
Szczur... a jak dostałes ten furosemid to po tych 2h fajnie musialy miesnie wygladac + konkretne unaczynienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Niezłe jaja....dzisiaj aero bym zrobił,siłowy odpusc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
moze porob jakies badania bardziej kompleksowe bo ja to bym sie jednak torche przestraszył. A swoja droga ze po 5 minutach przyjechali to normlanie jakis ewenement

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
jestes hardcorem porob badania
ja takich misji jeszcze nie mialem a lece 250 e3d teraz zwiekszam na e2d

Zmieniony przez - jacek1111 w dniu 2009-10-12 17:59:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1012 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5533
no nie za ciekawie
ja bym uderzył priv do lekarza

sam miałem kiedys 185na 100 połknałem 2 tab relanium było ok ale po 6 godz wróciło i uderzyłem na pogotowie posłuchałem niezłego wykładu.................pamietam te chwile jechałem 1gomki/week i dotego waliłem kawe na powera przygotowywałem sie wtedy na zawody objawy miałem jak ty i do tego mega lęk to było straszne

teraz biorać saa unikam dopalaczy typu kawa red buul...stosuje omega3 duzo biegam ewentualnie jak przegne z dawkami mam pod reka bisocart


przepraszam za zwierzenie

szczur będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
No badanie imo koniecznie.
Ja lece Cido 750 week.dzisiaj byłem u lekarza cis 130/80,a tez sie bałem w chvjjj.Trzym sie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
aeroby to podstawa. popuchles bardzo?

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Byłem w podobnej sytuacji i odpusciłem sobie na czas 'dojscia do siebie' było to jakies 4msc. wszystko sie unormowało i ruszyłem od nowa tym razem madrzejszy i z odpowiednia profilaktyka.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16356
rob badania i zluzuj troche, jestesmy z Toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
zrobiłem własnie 25 minut aero, takim srednim tempem rowerek.
tak jakby lepiej sie poczułem.
w tym tyg postaram sie skoczyc na jakies badania, tylko jakie.. echo serca, ekg?

Rywon,ja unikam dopalaczy generalnie. Nie pale,nie cpam i rzadko pije..
z kolei 750mg tst to nie jest mega dawka przeciez.

Chudy, retencja mała, nolve zajadam e2/3d 10mg i trzyma na wodzy puchniecie.
Do tego micha w miare ok i nie puchne, raczej LBM idzie

Krac, zszedles z bomby, pct i 4 miesiace bez treningów, czy lzej?

Prv, tak napisalem..bo to malo istotne akurat. mysle ze grubo ponad 5 minut, cos do 10

Zmieniony przez - szczur_ w dniu 2009-10-12 19:47:19

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Tak,dokładnie,kolego zdajesz sobie sprawe co sie tam u Ciebie(i w jakim stopniu) pokićkało,doprowadz sie do ładu składu,maszeruj do lekarza niech Cie monitoruje przez jakis czas i na wiosne bedziesz miał jak znalazł Zostawiłem sobie tylko basen,ale pływanie to zbawienna rzecz zwłaszcza przy takich dolegliwościach.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dalej?????????

Następny temat

po cyklu trening.. dam SOGA

WHEY premium