SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jkie plan na mase mi polecicie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 278
Siema,
prosiłbym was o pomoc , jaki trening na mase bedzie dla mnie najlepszy .
Dieta już jest przy końcu układania.
Podczas treningu bede stosował diete i bede brał kreatyne treca cm3.
Mam rocznikowo 16 lat, a nie rocznikowo 15. trenuje już gdzieś około 1,5 roku.
ostatni cykl robilem pierwszy raz z dieta i efekty byly srednie, ale lepsze niż wcześniej, wiec postanowilem dołaczyć kreatyne.
Nie wiem, czy robi to jakaś różnice, ale wyciskam 84 kg, waze 85 kg i mam 188 wzrostu.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15 lat

Waga: 85kg

Wzrost: 188cm

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 1,5 roku

Uprawiane inne sporty: wfy w szkole ;) , karate kyokushin

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full osprzęt

Dieta: jak narazie dwa miesiace na diecie, przy nastepnym cyklu tez mam zamiar stosowac

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: z rok temu przez miesiac kreatyna mono olimpu, teraz w planach cm3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 278
SW mam w poniedziałki środy i piątki. Chodzić na siłownie mogę we wszystkie pozostałe dni ( wtorek czwartek sobota niedziela). Z intensywnością to różnie, zazwyczaj treningi nie są lekkie, ale nie są bardzo ciężkie, chociaż zdarzają się czasami bardzo intensywne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 278
odpowie ktoś ??

Zmieniony przez - mrowa95ss w dniu 2011-01-09 21:04:23
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6072
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 278
FBW stosowałem ostatnio i szczerze to nie narzekałem.
Może wkleję moje FBW którym ćwiczyłem wcześniej i powiesz mi czy jest sens dalej na nim jechać.

oto moje FBW :
Wyciskanie hantli płaska 12 11 10
Ściąganie wyciągu 12 11 10
Wyciskanie sztangi zza głowy 12 11 10
Uginanie rąk z hantlami 12 10
Prostowanie ręki w podporze przodem 12 10

Zestaw B :
Wyciskanie hantli skos 12 11 10
Wiosłowanie sztangą 12 11 10
Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 12 11 10
Uginanie rak na modlitewniku 12 10
Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 12 10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6072
Nie ma kompletnie źle ułożone:
A:
1.Przysiad przedni
2.Podciąganie
3.WL
4.Wyciskaj sprzed głowy
5.Uginanie ramion ze sztangą
6.Pompki na poręczach

B:
1.Wykroki ze sztangielkami
2.RDL/MC/Dzień dobry
3.Wl sztangielkami skos
4.Hantle na boki
5.Uginanie hantli młotkowe
6.Francuz


.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
w tym planie od Gali,w planie B zaczynaj od ciągu, potem drążek w innej postaci niż w planie A i potem wykroki.
Hantle na boki też bym zamienił na coś bardziej złożonego

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1431 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6072
Słusznie "QUEBLO"a nie lepiej wykonać ciągi kiedy jesteśmy pełni sił??."osobiste pyt"?,zamiast hantli na boki może arnoldki.
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
no właśnie lepiej,dlatego jak napisałem ciąg przesunąłbym na początek,a arnoldki OK.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 278
uważacie, ze na tym planie przy diecie i kreatynie byłyby zadowalające przyrosty masy ?
Uważacie, że jest sens ćwiczyć jeszcze nogi na siłowni , skoro ćwiczę je dosyć intensywnie na karate?
Jeżeli nie mam poręczy to czym zastąpić pompki bądź poręcze?
Mówicie, że lepiej zamias wiosłowania wrzucić martwy ciąg ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan do oceny FBW

Następny temat

trening brzucha

electro
Polecane artykuły