SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Lajtowe machanie ciężarkami by Stud, od nowa str. 97

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 139852

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 16876 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70061
a mowiles ze lecisz bez supli

on sie nie bawi w odzyweczki wali konkretny towar

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
myslalem do niedawna student ze za chwile bedziesz ode mnie silniejszy .

wiec do roboty dziku, masz czas do bozego narodzenia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Heruś - CYClon porobi, ale start dopiero za 6 tyg minimum

Alkohol - Ta, suple, wszystko pro zdrowotne Krecia j,w za minimum 6 tyg.

Psonik - Do BN będę spaślaczkiem Ale spoko, startuje z niskiego pułapu ciężarów, coby długo-długo dokładać


*****DZIEŃ 171, SOBOTA 18.09 - Treningowy*****

Rano posprzątałem na cmentarzu, z 50 wieńców wyniosłem. Trening po godzinie 15-tej, wraz z Maślaną



*****DIET - Tak sobie, jakoś nie chciało mi się dziś wpychać tego żarcia*****
1)
Miska musli Granola z wodą
Jajecznica
Chleb

2)
Ryż
Kurczak ze szpinakiem i warzywami chińskimi
Oliwa

3)
Banany w szatni

4)
Mintaj z pieczarkami
Warzywa chińskie
Chleb

5)
Ryż
Kurczak ze szpinakiem i warzywami chińskimi
Oliwa

Między posiłkami kilka przergyzek - Jabłko, batonik, mieszanka studencka



*****TRENING*****

1) Pompki na poręczach (klata)
6x
6x +2,5 kg
6x +5 kg
6x +5 kg
6x +5 kg

2) Wiosłowanie hantlą
8x 22,5
8x 25
8x 25
8x 27,5

3) Wyciskanie sztangi zza głowy, siedząc
15x 20
10x 30
10x 35
8x 40
8x 40

4) Uginanie przedramion ze sztangą
12x 20
10x 22,5
8x 25
8x 25

5) Wspięcia na palce ze sztangą z tyłu
30x 60
20x 70
20x 80
20x 80

*************************

1) Poszło lekko, mogłem dać więcej ciężaru, ale spokojnie, nie ma co się napalać, tylko powolutku dokładać.

2) Również spory zapas, myślę, że 40 kg nie byłoby sporym wyzwaniem, ale j/w, powolutku trzeba dokładać.

3) Ostatnia seria trochę wymęczyła, ogólnie fajnie wchodziło.

4) Nie lubię ćwiczyć bica, więc jak zwykle bele jak

5) Biorę się za łydki

*******************

A jutro niedziela i będzie jabłecznik

pozdr

Zmieniony przez - studensky w dniu 2010-09-18 23:29:25
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3704 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10020
Ja też chce, ja też chce, ja też chce jabłecznik







wiem... nie mogę

Stud Ty Koksie

100 % satysfakcji

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wycisk zza karku bardzo dobry
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, ale dobry wynik to 100, oczywiście na serie Nic tylko dokładać, ogólnie extra mi wchodzi to ćwiczenie, barki lubię robić


Dziś fest zakwasy na klacie, barkach i plecach. Przynajmniej czuję, że ćwiczę. Jest dobrze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem ci ze ja nigdy zza karku nie wyciskalem a od nowego planu wplatam to ćw ostatnio 40kg założyłem to tylko pare powt zrobilem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 131166
cwicz cwicz bicka zeby te 30 na pompie w koncu bylo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 44524
kurde i powiadomki mi padły... ale juz nadrobiłem


widze ze jedziemy na tym samym wózku. Ja tez po wakacjach odnotowałem spadek o 5 kg


zdr.

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No Lager, to też musisz odrabiać Tylko Tobie pewnie łatwiej, bo mi jak zawsze kłody pod nogi, ciągle kłopoty ze zdrowiem mam Ale i tak się nie zniechęcę


Uznałem, że dziennik będzie prowadzony nieco luźniej, takie oficjalne wypiski przestały mi się jakoś podobać Nie będę pisał codziennie jednego i tego samego, co jem, itp. Wypiski konkretniejsze w DT, a poza tym wyjdzie w praniu

btw: Dziś DT


Aha, Zwierz - Dopiero 29,5 na pompie jest

Zmieniony przez - studensky w dniu 2010-09-20 11:23:06
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Pierwsze kroki - bieg na 1000m , 50m i drążek

Następny temat

Od zera do bohatera czyli dziennik treningowy 15 latka

electro
Polecane artykuły